You are here

Na co warto zwrócić uwagę rozplanowując ogrodzenie idealnego ogrodu.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Planując ogród warto zastanowić się w jaki sposób go zagrodzić. Do dyspozycji mamy betonowe płoty które najlepiej będą chronić naszą intymność przed spojrzeniem zaciekawionego spacerowicza.


Ogród da się ogrodzić stalowym ogrodzeniem. Zabieg ten jednak nie zawsze będzie pasował do designu ogródka. Industrialne metalowe otoczenie w wielu przypadkach będzie wprowadzało dysonans do ukochanego ogródka, te są bardziej odpowiednie aby ogrodzić posesje.Zostaje więc klasyczny drewniany parkan lub użycie siatki.


Jeśli posiadane finanse nie pozwalają na otoczenie ogródka drogim surowcem można pomedytować nad siatką. Ogrodzenia Siatkowe są doskonałą możliwością - ogrodzenia siatkowe.

Zachęcamy Cię do przejrzenia nowego wpisu na zbliżony temat - w nim odnajdziesz ekstra informacje. Zatem idź do serwisu wypożyczalnia rusztowań łódź i ciesz się do woli.

Siatka która jest rozpięta pomiędzy metalowymi słupkami lub ramą jest tanim i powszechnym sposobem. Pasuje również do ogrodzenia ogródka w mieście czy poza nim jak i na wsi. To łatwe i kompromisowe wyjście, doskonale chroni ogródek przed niechcianymi natrętami. Następnym walorem jest taniość surowca oraz łatwy montaż. Nie trzeba być specjalistą aby dobrze i skutecznie zawiesić siatkę na słupkach.


ogrodzenie
Author: ARAD
Source: ARAD


Mocując siatkę powinno się pamiętać o kupieniu słupków na których będzie ona rozciągnięta. Są to zazwyczaj metalowe rurki lub pręty o przekroju prostokąta. Słupy te zamyka się specjalnymi kapturkami z materiału sztucznego. Pozwala to ochraniać słupki przed korozją i zanieczyszczeniem które przez otwór może do niego wlecieć. Montując słupki warto też pamiętać aby były one zamontowane w podłoże przynajmniej na 50 cm.


Da to idealną stabilizację ogrodzenia naszego ogródka. Pod ogrodzenie można wylać też betonowe fundamenty co w jeszcze większym stopniu zwiększy jego stabilność i uodporni je na nadgryzienie zębem czasu. Takie rozwiązanie polecane jest przez fachowców przy piaszczystym terenie.