You are here

Promowanie na ekranie led

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Telebim to najwyższej kategorii urządzenie służących do przekazu wiadomości o artykule, lub usłudze dla obszernego grona konsumentów. Dzięki zastosowaniu specjalnych diod LED jest to wyłączna technika, jaka zezwala na emisję obrazu najwyższej jakości przy zachowaniu znakomitej widzialności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznie ta technologia pozwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie czytelny w świetle dziennym. Modułowa budowa ekranu umożliwia jego rozbudowę, lub przebudowę formatu, jak również prostą zmianę lokalizacji, również serwisowanie.

telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Sieć telebimów przynosi dużo wyższe potencjały reklamy. Zestawione w wielu punktach zwiększają ilość adresatów, a tym samym ilość ewentualnych konsumentów. To oczywiście za sprawą cyfrowej technologii diodowej, oraz energicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, oraz wpływają na rozpoznawalność marki. Częstotliwość z jaką ukazują się spoty reklamowe upraszcza trafienie do ewentualnego konsumenta, jakie w efekcie prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania - popularny serwis.

Film jest dużo lepiej utrwalany niż prosty obraz bilboardowy. Udowodniono, że reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczyniła się do podwyższenia sprzedaży. Nadzwyczaj ważne jest też umieszczenie telebimu. W ruchliwych punktach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę prawdopodobnych klientów.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis analiza danych sprzedażowych, w którym przeczytasz tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie przydatne.

Właściwym punktem mogą być główne ulice miast, lub sąsiedztwa dużych centrów handlowych.reklama na białym budynku
Author: khair mispan
Source: http://www.flickr.com
Sieć telebimów używana jest zarówno przez firmy handlowe, usługowe, jak i pozostałe, działające w przeróżnych sektorach przemysłu, a także apteki i świątynie. Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na okoliczności atmosferyczne przyciągają wzrok, a przy tym są całkowicie wyraziste. Reklama zademonstrowana w takiej formie nie tylko prędko i skutecznie dociera do ewentualnych klientów, lecz także koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo niższe niż zwykłe wartości innych reklam - czytaj więcej.