You are here

Rozwiązania na lepsze światło, czyli co sprawić aby nasz pomieszczenie bądź ogród lśnił w blasku światła.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Zwykła lampka, a czy ktokolwiek zwraca na nią tak znacznie uwagę jak na przykład na nowy fotel, albo meblościankę. Ten szczegół zaś jest znacznie istotny jak nie najważniejszy w naszych wnętrzach czy też ogrodach, dlatego opłaca się poświęcić kilka minut.

Każdemu z nas marzy się, aby w naszych wnętrzach wisiały żyrandole tanie, bo niestety nie każdego stać na markowe.
Oświetlenie
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com
Czy jest to teraz modne, czy może raczej nie łączyć je z nowością? Kryształowe żyrandole z pewnością kojarzą nam się z pomieszczeniami zamków z XVI wieku, które następnie przekształcały się na przestrzeni lat. Ich powaga, funkcjonalność i elegancja uczyniały, że w pomieszczenie nabierało innego nastroju, a naświetlenie rozprzestrzeniało się po całym pomieszczeniu. Dzięki tym detalom ten rodzaj żyrandoli zachował się do dziś i dalej cieszy się znacznym zaciekawieniem.

Rzecz jasna pełnią one funkcje oświetleniową, ale nie tylko. Przede wszystkim kreują pomieszczenie. Mogą być montowane w salonach, w łazienkach albo w korytarzach, bo podstawa to wprowadzenie do mieszkania trochę klasy. Z czym się najlepiej łączą? Przede wszystkim z zimnymi, pastelowymi kolorami. Można je komponować z antykami, ale również z dodatkami glamour. Pozawala to na zachowanie różnicy pomiędzy nowoczesnością a nutą dekadencji. poniektórzy patrzą na to z zazdrością, że stać nas na takie drobiazgi. Inni powiedzą, że ozdabiamy swój dom z rozmachem i rozmachemlampytanie.pl.


Jednak to od nas zależy czy chcemy zainstalować taki rodzaj oświetlenia. Jeżeli posiadamy ogród słusznie jest też zaaranżować świetne oświetlenie. Ogrodowe tanie lampy możemy odnaleźć w każdym wielkim sklepie budowlanym typu Merkury Market albo Castorama. Miejmy na uwadze, że korzystne oświetlenie w ogrodzie to ważna sprawa. W końcu musimy jakoś widzieć siebie nawzajem podczas nocnych grillów ze znajomymi. Nadaje to też romantycznej, ciepłej atmosfery.

Sądzę, że instalację oświetleniową jest ważnym detalem w wykończeniówce danego pomieszczenia bądź też zewnątrz domu. Przecież lampy tanie możemy tak naprawdę odnaleźć wszędzie, nie jest nie wiadomo jaki trud, za to efekt świetny. Więcej na