You are here

Wspólna niedziela – podstawa rodzinnego życia

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Nie ma nic przyjemniejszego niż pełna słońca, pogodna i miła niedziela spędzona w gronie najbliższych nam osób. Wreszcie po tygodniu pracy możemy wypocząć, zrelaksować się wśród osób, które naprawdę lubimy (a nawet kochamy!).


rodzina razem
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: OKNOPLAST-Kraków
Współcześnie sporo mówi się o tym, że rodzice nie mają czasu dla swoich dzieci, że rzadko go razem spędzają, że wszyscy są zabiegani, żyją swoimi sprawami. Według specjalistów jest to bardzo szkodliwe dla naszego potomstwa i ma bardzo negatywny wpływ na jego rozwój. Dlatego warto w natłoku obowiązków przynajmniej jeden dzień w tygodniu rzeczywiście spędzić wspólnie. Czasami może nam jednakże brakować pomysłów, gdzie wspólnie się wybrać. Oto więc kilka z nich. Jest naprawdę mnóstwo interesujących miejsc dla maluchów. Choćby wesołe miasteczko – trampoliny dla dzieci, karuzele, zjeżdżalnie. To wszystko sprawi naszym dzieciom wiele ogromnej frajdy. Będą przeszczęśliwe i długo nie zapomną takiej wycieczki.

Nieco starsze potomstwo, nastolatki nie zapiszczą już z radości na widok trampoliny dla dzieci, lecz na pewno docenią pomysł na niedzielne popołudnie, jakim jest gokart na pedały dostępne w hurtownia internetowa Trochę adrenaliny, współzawodnictwa, możliwości wykazania się sprawnością fizyczną oraz refleksem – czego chcieć więcej? Zwłaszcza chłopcy będą tym zachwyceni. Trzeba jednak pomyśleć również o czymś dla nas, rodziców. Przecież trampoliny dla dzieci i gokart na pedały to dla nas najczęściej raczej przeciętny sposób na wspól http://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Dom-i-ogrod_Dzieci-192.htmlo wszystkim sprawi radość? Przykładowo kino. Dziś wyświetlanych jest dużo filmów dla najmłodszych, które także mogą wiele wnieść do naszego życia. W przeciwieństwie do trampoliny dla dzieci nie jest to prosta rozrywka, ale nierzadko obrazy, które przekazują mądre, a także uniwersalne wartości. Na pewno każdy z nas znajdzie w nich coś dla siebie, z rozrzewnieniem przypomni sobie, jak to było mieć te dziesięć czy sześć lat.


Wiele jest sposobów na spędzanie czasu wolnego i ładowanie akumulatorów. Mogą to być albo nowoczesne rozrywki – wizyty w parku rozrywki, centrach i tak dalej. Może to być także tradycyjny obiad u babci czy zabawa z psem. A nikt nie powiedział, że te wyszukane formy spędzenia czasu, typu gokart na pedały są najlepsze.