You are here

Jak fajnie zaaranżować niewielki balkon? Kilka interesujących pomysłów, które spowodują, że będziesz praktycznie zawsze dobre się tam czuła!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Zazwyczaj balkony w mieszkaniach służą nam bardziej za składowisko niepotrzebnych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać w mieszkaniu. Jeśli chcesz zmienić oblicze swego balkonu i sprawić, iż stanie się on wyjątkową ozdobą Waszego bloku, a jednocześnie\równocześnie Wy sami będziecie chętniej spędzać tam czas, z pewnością nasz artykuł jest kierowany akurat do Ciebie - zapraszamy gorąco!

donice i wazony
Author: Ter Steege Poland
Dbaj o kwiaty Jeżeli chcesz się poczuć na swoim balkonie naprawdę dobrze, niewątpliwie nie może zabraknąć tam zieleni.

Czy ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij też na pomocne wpisy, które posiadają intrygujące dane - one pochłoną Cię całkowicie.

Rekomendujemy raczej parę większych krzewów niż wiele mniejszych kwiatów - znakomicie zazwyczaj prezentują się wysokie doniczki, dzięki którym na przykład możesz zasłonić widok z dowolnej strony. Wysokie doniczki na krzewy spowodują, iż będziesz mogła odgrodzić się przede wszystkim od ulicy, jednakże jeśli masz balkon sąsiadujący prosto z innym balkonem, wtedy to rozwiązanie także sprawdzi się znakomicie - niewątpliwie znacznie lepiej niż przykładowo odgradzanie się różnego rodzaju płotkami. Nawet klasyczna doniczka prostokątna będzie wyglądać o wiele lepiej - przejdź do strony.
Fajne meble na balkon

Jeżeli chcesz spędzać na swoim balkonie także wolny czas, wtedy z pewnością powinnaś pomyśleć również o jakichś fajnych meblach balkonowych. Zwykle nie jest to wielki wydatek, zatem bez wątpienia znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli nie lubisz nudy w wystroju, powinnaś postawić raczej na trochę tańsze meble - wtedy będziesz mogła je wymieniać nawet co lato, dzięki czemu wygląd Twojego balkonu niemalże nigdy nie będzie mógł Ci się mocno znudzić.