You are here

Kwiaty – najlepszy prezent?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Znani ludzie utrzymują, że stereotypy płciowe nie oddają rzeczywistości, że są jedynie wymysłem. I dużo osób, które parają się akademicko sprawą roli kultury to popiera. Można dojść do wniosku, że nie jest to kompletna prawda, ale są zjawiska, które niełatwo podważyć. Dobrym przykładem są kwiaty.


Storczykowiec różowy
Author: Tauolunga
Czy mężczyźni lubią kwiaty? Zapewne jakieś dziesięć procent tak. A co z 90 procentami? Dla nich pachnące róże są obojętne. Kobiety za to w przytłaczającej większości kwiaty kochają. Dodatkowo zazwyczaj mogą rozpoznać ich odmiany, których pan całkowicie nie potrafi nazwać. Jeżeli żyjesz w Gdyni i zamierzasz przynieść swojej partnerce radość, namierz pobliski sklep z kwiatami. Do Google wpisz frazę „wiązanki ślubne Wrocław"”.

Surfinie
Author: seeks2dream
Parę karminowych róż to świetny upominek, który mówi o tym, że dający ma mocne uczucia w stosunku do kobiety. Dobrze je dawać przy ważnych momentach, takich jak na przykład
kolacja w restauracji lub oświadczyny. Innego koloru róże wolno ofiarowywać osobom, wobec których nie posiadamy podobnych planów, a zamierzamy jej na przykład podziękować za coś. Osoby, które żyją w Szczecinie, mogą odnaleźć najbliższy sklep z kwiatami, do Google wstawiając frazę „pracownia magenta”. Potem powinno się odpalić Google Maps i odszukać konkretną lokalizację.

Kwiat surfinii
Author: unforth
Jest kwestia, którą zawsze powinno się pamiętać, kiedy pragniemy komuś wręczyć bukiet. Są pewne rośliny, które daje się wyłącznie przy pewnych okazjach. Dużym faux pas byłoby danie komuś pęczka kwiatów, które tradycyjnie są powiązane z śmiercią. Kiepską ideą jest także wręczenie kobiecie w Dzień Kobiet goździków, bo są łączone one z seksistowskim obyczajem prosto z okresu komuny. Bukietów nie powinno się wręczać panom.

Równie ciekawy artykuł jest umieszczony w tym miejscu, więc sprawdź na stronie (https://ekobak.pl/microlife-dct-001-2/) i sprawdź, co przeczytasz tutaj. To też powinno być dla Ciebie zajmujące.

Faceta rozweseli porządny alkohol lub wciągająca lektura. Jeżeli potrzebujesz niedrogiej kwiaciarni w Krakowie, do Google, wpisz sformułowanie „kwiaciarnia Kraków”.