You are here

Radosna zabawa koło domu, czyli w jaki sposób zadbać o wolne chwile swojego malucha?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Dzieciństwo kojarzy nam się przede wszystkim z beztroską oraz wspaniałą zabawą. Do chwili obecnej pamiętamy, długie godziny spędzone poza domem. Pragniemy, by nasze maluchy także miały dużo radosnych wspomnień. Wystarczy, że odpowiednio wyposażymy nasz przydomowy ogród.

Source: http://www.gardencenter.pl/
Maluchy coraz więcej czasu spędzają przed ekranem komputera.

Intrygujący tekst? Więc z pewnością przypadnie Ci do gustu także informacja ze strony, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wystarczy w niego wejść.

Nie dość, że nie rozwijają swojej kreatywności, to prawie wcale się nie ruszają. Brak aktywności fizycznej w połączeniu z niezdrowym jedzeniem zazwyczaj kończą się nadwagą. Nie możemy na to pozwolić. Organizujmy zatem wspólne zabawy tak, aby syn lub córka miał okazję do zaczerpnięcia świeżego powietrza. Pokażmy naszym dzieciom, że jest coś więcej niż tylko gra komputerowa i seriale.

Zainteresujmy je ciekawymi przygodami, które czekają nieopodal. W ogrodzie można wykreować własne królestwo, pełne wyjątkowych niespodzianek. Trampoliny ogrodowe oraz domki dla dzieci to miejsca do niesamowitych zabaw - więcej na Garden Center. Pomogą one w rozwijaniu wyobraźni, jednak przede wszystkim pozwolą na zbudowanie pozytywnych relacji z pozostałymi dziećmi. W rezultacie nasza pociecha pozna nowe dzieci. A może zawiąże pierwsze przyjaźnie?

Trampoliny ogrodowe to ciekawy sposób na spędzanie czasu po szkole. Po pierwsze kojarzą się z zabawą. Mają wiele innych atutów. Dzięki nim dziecko doskonali swoją koordynację ruchową. Po drugie, czas na trampolinie pozwala spalić sporo kalorii, bo nawet 1000 podczas jednej godziny. Dodatkowo, ten rodzaj ćwiczeń nie obciąża stawów. Jest więc bezpieczny dla naszych dzieci. Następnym elementem, o jakim warto pomyśleć są domki dla dzieci. To w nich będzie można stworzyć bazę lub dziecięce królestwo, do jakiego nie będą mieli wstępu rodzice.


Domki dla dzieci najfajniej jest wybudować na drzewie, ponieważ wtedy stają się najbardziej atrakcyjne dla małych urwisów. Kto z nas nie marzył kiedyś o takim swoim małym królestwie? Jeżeli domek był na naszej liście marzeń, to powinniśmy sprezentować taki naszemu dziecku.

Zaintrygował Cię omawiany wpis? Jeżeli tak, to bez ociągania przeczytaj także to użyteczne opracowanie (http://www.pischool.pl/kursy_dla_mlodziezy_i_doroslych/9/). Po prostu kliknij tu a na pewno się nie rozczarujesz.

Kto wie, może czasami pozwoli nam na wspólną zabawę? Domki dla dzieci to przednia zabawa nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewczynek.

Zastanówmy się nad tym, żeby zaopatrzyć je w zjeżdżalnię lub inny, równie ciekawy element. Dzięki temu maluchy bardziej chętnie będą się w nim bawić. Jak widać dzieciństwo naszych dzieci nie musi ograniczać się jedynie do spędzania czasu w świecie gier. Jeśli pokażemy dziecku, iż zabawa może być o wiele bardziej ciekawa, z pewnością skorzysta z tej możliwości.