You are here

W jaki sposób oraz kiedy należałoby kupować chryzantemy drobnokwiatowe, aby okazały się kwiatami, jakie mogą zimować w gruncie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Czy też pamiętasz, jakie kwiatki są jednymi z najbardziej popularnych do sadzenia w naszym ogródku? Są one również nabywane na jesieni, ażeby ozdabiały groby naszych bliskich.


Idzie oczywiście o chryzantemy drobnokwiatowe, które mogą być kwiatkami zimującymi w gruncie.
ogród - płótno
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Należy jednak pamiętać, ażeby chryzantemy drobnokwiatowe były kwiatami spędzającymi zimę w gruncie, to nie należy ich nabywać przy sposobności odwiedzin na cmentarzu. Należy żałować, że w dzisiejszych dniach dla wielu ludzi liczy się wyłącznie przychód i takie chryzantemy drobnokwiatowe oferowane przed nekropolią to wersja, jaka nie mogłaby niestety dobrze zachować się w okresie zimowym w Twym ogródku. A kiedy kwitną takowe chryzantemy - (sprawdź uprawa chryzantem) drobnokwiatowe? Te jakże popularne w naszym kraju kwiaty mogłyby rozkwitać od ostatnich dni czerwca aż do pierwszych ochłodzeń. To dlatego chryzantemy drobnokwiatowe mogłyby zdobić nasze ogrody również w okresie jesiennym.


Z pewnością wiesz także, że chryzantemy drobnokwiatowe mogą posiadać kwiatki w wielu różnorodnych barwach, np. żółtym lub bordowym. Jak należy nabyć chryzantemy drobnokwiatowe, żeby mogły zimować w ziemi? Najskuteczniejszym wyjściem jest zapytanie się sprzedawcy w sklepie z kwiatami, czy też chryzantemy drobnokwiatowe, jakie najbardziej Tobie się podobają są mrozoodporne, czyli pochodzą z odmiany, która jest wyhodowana do tego typu akurat celów.
Należałoby dodać, że chryzantemy drobnokwiatowe należy sadzić wiosną, kiedy nie ma już niebezpieczeństwa pojawienia się na dworze przymrozków. Niestety w tym okresie chryzantemy drobnokwiatowe są raczej niełatwe do znalezienia w sklepach z kwiatami.