You are here

Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość musisz zapoznać się z nowymi na rynku produktami, które stworzone zostały specjalnie dla tych ptaków

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Hodowla gołębi to zajmujące hobby dla sporej grupy zapaleńców. Dbają oni o swoje ptaki, wysyłają je na różnorakie konkursy i chcą, żeby uczestniczyły w zawodach.


Dla tego, żeby były one w najkorzystniejszej kondycji konieczna jest ekstra troska w postaci witamin i substancji regenerujących.
pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl


Improver kliknij w źródło jest preparatem sprowadzanym z Norwegii. Posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jego działanie skupia się na wszechstronnej trosce o gołębie, czyli buduje mięśnie oraz system odpornościowy. Z tego powodu czempiony rzadziej chorują i niezbyt często przyjmują antybiotyki. Improver podawany jest do wody pitnej dla ptaków, co jest znacznym udogodnieniem w aplikacji.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez ociągania przeczytaj też to użyteczne źródło. Zwyczajnie kliknij ten link a na pewno się nie zawiedziesz.

Należyo go stosować przed oraz po długich lotach, żeby gołębie szybciej doszły do siebie. Przestój w podawaniu powinna nastąpić w porze zimowej. Kolejnym bardzo rekomendowanym preparatem jest Pigeon Vitality. Jest on także podawany do wody pitnej i głównie koncentruje się na zastopowaniu szkodliwych dla gołębi bakterii - szczególnie salmonelli i E. coli. Wspomaga także florę bakteryjną oraz jelita czempionów, co powoduje, że ptaki są generalnie bardziej zdrowe i ładniej wyglądają. Najlepiej rozpocząć dawkowanie Pigeon Vitality dwadzieścia dni przed pierwszymi długimi lotami. Sami będziemy zdumieni jak duży postęp zrobiły nasze czempiony.


Jeżeli chcemy, ażeby nasze gołębie robiły postępy należy o nie odpowiednio troszczyć się.

Podobny intrygujący post przedstawiany jest tu, zatem odwiedź witrynę narzedzie chirurga i zobacz, jakie treści tam przeczytasz. One również Cię zaciekawią.

Obecnie pomagają nam w tym różne preparaty dostępne w sklepach.