You are here

Obecny asortyment artykułów dla zwierząt domowych jest podzielony również pod względem ras

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Właściciele zwierzaków wszelkiego gatunku mają dzisiaj bardzo uproszczone zadanie. Bycie hodowcą nie wymaga już tak wielkich nakładów pracy i czasu, jak to miało miejsce niewiele lat wstecz. Zarówno opiekowanie się zwierzakami jak również ich wyżywienie są zdecydowanie łatwiejsze dzięki dużej liczbie punktów zoologicznych, oferujących tak bogaty wachlarz artykułów dla klientów, jaki tylko się chce.


Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Począwszy od odżywek w najróżniejszej formie przeznaczonych dla poszczególnych gatunków zwierząt, przez legowiska dla psów - bogaty wybór na stronie , drapaki dla kotów, klatki dla kanarków i akwaria dla rybek oraz całą masę pozostałych umilaczy życia, a na środkach pielęgnacyjnych skończywszy. Cokolwiek jest potrzebne zwierzęciu, lub co tylko zamarzy się właścicielowi, da się kupić w którymkolwiek sklepie zoologicznym. Mało tego, gros artykułów została zróżnicowana nie tylko pod kątem wielkości produktu w opakowaniu oraz gatunku zwierzęcia, dla którego jest dedykowana

Dzisiejszy wachlarz artykułów zoologicznych jest zróżnicowany nawet z uwzględnieniem ras występujących w obrębie danego gatunku, a także dedykowany grupom pupili pozostających w dokładnie sprecyzowanych warunkach w hodowli.


koty
Author: valeriy osipov
Source: http://www.flickr.com
Dla przykładu, karmy dla kotów nie dzielą się już jedynie na te mokre oraz granulatowe, lecz da się pośród obu grup znaleźć produkty przeznaczone dla zwierzaków przebywających cały czas w domu bądź bytujących częściowo w obejściu i częściowo w domu. Niektóre firmy specjalizują się wręcz w tworzeniu rodzajów karmy zakładając różne potrzeby zwierząt. Dobrym przykładem tej szczegółowej specjalizacji jest Versele Laga . Producentem jest belgijska firma obecna na rynku międzynarodowym od kilkudziesięciu lat.

W jej ofercie znajdują się karmy dla psów oraz niewielkich czworonogów, jak choćby koszatniczki czy chomiki, oraz dla ptaków. Dla każdego z gatunków gryzoni oferowana jest osobna mieszanka, mając w swoim składzie to, czym zwierzę pożywia się w swoim naturalnym otoczeniu.