You are here

Twój czworonożny przyjaciel zasłużył na to, co jest świetne, wybierz dla niego odpowiedni żwirek do kuwety

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
W przypadku posiadania kota, wyjątkowo ważne staje się zachowanie higieny w kuwecie i jej okolicach. Większość kotów mieszkających w miastach nie wychodzi na zewnątrz, co oznacza, że swe potrzeby fizjologiczne musi załatwiać do kuwetki, a zadaniem człowieka staje się utrzymanie tego kącika w czystości. Pomocne przy takiej czynności stają się żwirki do kuwety.

Jak uzyskać czystość w kociej toalecie?
kot domowy
Author: *sax
Source: http://www.flickr.com
Do urządzenia kuwetki, w której kot będzie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne, nieodzowny staje się żwirek dla kota. Na regałach salonów zoologicznych dostrzega się dużo rodzajów żwirków do kuwety, jak na przykład żwirki: sepiolitowe, bentonitowe, silikonowe czy drewniane. Określone typy żwirków różnią się pomiędzy sobą strukturą, aromatem, a także metodą, jaką można pozbyć się odchodów z kuwety. Nie każdy żwirek przypadnie do gustu samemu zwierzakowi, może się bowiem zdarzyć, że kotek nie akceptuje woni swojej toalety i nie będzie chciał załatwić w niej potrzeb.Profesjonalny żwirek drewniany dla kota – czy warto go kupić?
żwirek dla kota
Author: Tom Thai
Source: http://www.flickr.com
Pośród właścicieli puszystych czworonogów dużym powodzeniem cieszy się żwirek drewniany (przykładowe można zobaczyć tutaj: super zoo market drewniane żwirki).

Potrzebna jest Ci kompleksowa analiza (https://www.zielonalapka.com/pl/c/WABIKI/105) na podobny temat? Rzetelnych postów poszukaj na naszej kolejnej stronie. Miłej lektury!

Żwirek drewniany można spotkać w gatunkach zbrylających, a także niezbrylających. Ze względu na prostotę i higieniczność niwelowania zabrudzeń zalecany jest przede wszystkim żwirek zbrylający. Surowiec ten charakteryzuje się tym, iż po usunięciu z kuwety można go wrzucić bezpośrednio do muszli sedesowej i nie stanowi niebezpieczeństwa zatorów w kanalizacji. Poza tym żwirek ten odznacza się ładnym, żywicznym zapachem, a sam znakomicie wyłapuje wonie wydobywające się z kociej toalety, co na pewno jest bardzo istotnym czynnikiem dla konsumentów.

Sklepy dla zwierząt najlepsze
Żwirki do kuwety najlepiej nabywać w salonach zoologicznych czyli punktach, które oferują profesjonalne i odznaczające się dobrą jakością produkty dla zwierząt.

Zaprezentowany temat opisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się ten tekst. Daj nam znać - przejdź do serwisu (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-jastrzebie/110) .

W podobnym sklepie kupimy nie tylko żwirek do kuwety, lecz również ją samą, podobnie jak posłania, profesjonalne karmy, mleko dla kota, gryzaki, przysmaki, transportery, a także mnóstwo innych przydatnych kotu i właścicielom rzeczy.