You are here

Leasing pracowników to obecnie bardzo popularna forma zatrudniania ludzi przez firmy pragnące obniżyć wydatki

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Wynajmowanie ludzi do pracy stało się w ostatnich latach niezmiernie popularną formą zatrudnienia. Jest to metoda, która umożliwia obniżenie kosztów pracy i utrzymywanie zatrudnienia na minimalnym poziomie.
Da się w ten sposób zdobyć na ten przykład ludzi z zagranicy.


ekonomia
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com


kadr - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


Jeśli ciekawi nas więc leasing pracowników, to dobrze będzie nieco o tym poczytać w sieci. Jeśli włączymy wyszukiwarkę oraz wpiszemy odpowiednie słowa kluczowe, to bez wątpienia otrzymamy prędko multum ciekawych wyników z adresami witryn z radami prawnymi. Jeżeli chcemy na ten przykład, aby pracownik z Ukrainy zrobił dla nas jakąkolwiek pracę, a jest on zatrudniony w innej spółce, to możemy podpisać z nią umowę o wypożyczeniu owej osoby na wyznaczony okres, żeby pracowała u nas. Dzięki temu możemy płacić pracownikom jedynie wtedy, gdy ich naprawdę potrzebujemy.


Kiedy wczytamy się w rady dostępne w Internecie, to przekonamy się, iż leasing pracowników jest coraz częściej wykorzystywany. Największe zyski z niego ma naturalnie spółka, która tych pracowników dostaje. Ma ona szansę znacznie obniżyć koszty własnej działalności i wynajmować zatrudnionych wyłącznie na określone miesiące. Wiąże się to jednakże z paroma minusami. Pracownik z Ukrainy, który nie będzie u nas na stałe, nie będzie bardzo związany ze spółką i może wykonywać swoje obowiązki nieco mniej skutecznie - zobacz tu pracowników z Ukrainy.
Warto zatem przemyśleć wszelkie plusy i minusy oraz pomyśleć nad wynajmowaniem ludzi od innych spółek, kiedy będą nam niezbędni.

Taka ta witryna (https://www.workservice.pl/praca/kontroler-jakosci/walbrzych/) z pewnością Cię zaintryguje, gdyż jest w niej opisane naprawdę dużo podobnych wiadomości na opisywany tutaj temat.

Możliwe, iż będzie to to doskonałe rozwiązanie dla naszej firmy.