You are here

Kilka faktów nt. eko pieluch

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Pieluszki najświeższej generacji. Nieprzypadkowo znalazły się w sprzedaży. Są doskonałą zabezpieczeniem zdrowego i równoważonego rozwoju potomka. Pieluszki bambusowe pozwalają odpowiedniej ochronić skórę malca i dać możliwość mu nieco więcej luksusu.
Koncepcja jest bardzo prosta. Na zewnątrz znajduje się mięciutki polar, pokryty od wewnątrz materiałem PUL. Skórka dziecka przywiera do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie większej troski niemowlaka. Dzięki pieluszkom bambusowym zagwarantujecie potomkowi wygodę, na jaką większość z nas nie miała możliwości. Pieluszki bambusowe są niebywale chłonne i miękkie. Dzięki temu, że są to pieluchy składane schną szybciej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to nadal najpopularniejsze pieluchy dla dzieci.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Epoki gotowania i zamęczającego prania już na szczęście zeszły i dzisiaj mamy możliwość upajać się ślicznymi, banalnymi w użyciu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki z kieszonką (bardzo pomocna strona, warto zajrzeć) wspaniale sprawdzają się u najmniejszych pociech, już od pierwszych chwil obecności, ale też u starszych, ponieważ są bardziej chłonne. Są delikatne, chłonne i wielozadaniowe, służą zarówno jak pieluszka, ale także jako okrycie ochraniające przed słońcem w upalne dni, jako kocyk, podkładka, potwierdzają się także w kąpieli. Pieluszki bambusowe są łatwe w użyciu.

Jeśli absorbują Cię prezentowane w tym artykule tematy i masz chęć przeczytać większą ilość informacji na taki temat - kliknij tu skrzynka gazowa z fundamentem.

Możemy prać je tak, jak i wszelkie inne pieluszki już w temperaturze 60 stopni a po dorzuceniu do prania środka antybakteryjnego, możemy ograniczyć temperaturę prania do 40 stopni.Metod składania pieluszek jest dużo, każdy znajdzie dla siebie optymalny, można np. zapinać pieluchy żabkami . Nie musimy także prasować pieluszek, ponieważ pieluszka, której nie wyprasowaliśmy jest bardziej chłonna. Pieluszki ekologiczne wykonane są z znacznej jakości tworzyw. Dwa krańce pieluszek zakończone są taśmowym obrębkiem, natomiast dwie krańce są troskliwie obrobione tradycyjnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne (-> poznaj więcej) są trwałe i nie niszczą się krawędzie w czasie prania. Pieluszki bambusowe entuzjastycznie wykorzystywane są jako wyłożenia do otulaczy z kieszonką.