You are here

Co zrobić, aby nasi koci przyjaciele cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Towarzyszą człowiekowi od wieków. Te arystokratyczne zwierzęta czczono już w starożytnym Egipcie, wierząc, że posiadają boska moc.


Współcześnie również wzbudzają ogromne zainteresowanie, a liczba ich wielbicieli stale wzrasta.


Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Author: Solo Femme
Source: Solo Femme


Nasuwa się pytanie: jak odpowiednio zadbać o swego ukochanego pupila, ażeby cieszył się bardzo dobrym zdrowiem przez długie lata? Warto zaopatrzyć się w witaminy dla kota - witaminy dla kota. Na rynku znajdziemy mnogość przeróżnych suplementów diety. Jedne przybierają postać proszku, drugie tabletek, a jeszcze inne płynu albo sprayu. Który z nich wybrać? Czym powinniśmy kierować się przy przy zakupach. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę takie „czynniki” jak dla przykładu: wiek, masa i stan zdrowia zwierzaka. W jego pożywieniu bezsprzecznie nie może zabraknąć witamin. A, B, D oraz K. Ich niedobór bardzo często skutkuje bowiem rozlicznych schorzeń: zespołu jelita nadwrażliwego, kamicy moczowej, anemii, a w niektórych przypadkach niewydolności serca. Dlatego też - warto to po raz kolejny wyraźnie podkreślić niezmiernie istotne jest zapewnienie kotu właściwych posiłków bogatych w mikroelementy.


Wspomniane „wymogi” spełnia karma Brit Care wytwarzana wyłącznie z naturalnych składników Dzięki temu nie wywołuje alergii i korzystnie wpływa na koci organizm - karma (zobacz: karma dla psa acana) brit care.