You are here

Pielęgnuj swój ogród na lato.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asepaleco.org/includes/menu.inc).
Lato sprzyja grillowaniu, leniwemu spędzaniu czasu na łonie natury. Dla tych, którzy z utęsknieniem wyczekiwali słońca, jazda na rowerze jest spełnieniem marzeń o końcu mrozów i śniegu. Wzrost temperatur to także okres budzenia się do życia stworzonek dużych i małych, a także posadzonych w ogrodach krzewów.


Rodzinny urlop
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
A skoro już przy ogródkach jesteśmy warto wybrać się do nich i zacząć wiosenne porządki. Zebrać liście, naprawić oświetlenie ogrodu i posadzić nowe sadzonki. Kiedy już uporamy się z jego pielęgnacją ogrodowych zasobów, pomyślmy o pomalowaniu płotu. Wbrew pozorom tego typu rzeczom poświęca się mniej uwagi. Zwykle miłośnicy ogrodów opiekują się rabatkami, nie pamiętając o innych elementach składających się na jego całość.

Ważne na pewno są lampy led do ogrodu, które swoim światłem potrafią zrobić niezapomniany nastrój. Ich właściwy wybór nie tylko oświetli nasz ogród, ale też umożliwi organizowanie imprez wieczorową porą. Znakomicie nadają się do tego lampki led. Oszczędzają nasze rachunki, a jednocześnie ciekawie wyglądają. Dostępne są w każdym rozmiarze i wielu kształtach.

Author: Steinel (dystr. firma Lange Łuka
Wybór lamp jest naprawdę ogromny. Dużą popularnością cieszą się lampy ogrodowe stojące led. Te proste w montażu znajdą miejsce na dowolnym metrażu. Są odporne na zmiany temperatur, nie są wyposażone w metalowe elementy, dzięki czemu nie rdzewieją. Swoim wyglądem przypominają latarnie i dodadzą miejscu, w którym będą się znajdować aury tajemniczości.

Jeśli posiada się wnuki, można pomyśleć o montażu huśtawki lub też przywiezieniu troszkę piasku i stworzeniu piaskownicy. W gorące dni nie ma z kolei nic bardziej ożywczego niż ogrodowy basen, w którym będzie można posiedzieć.

Nasz ogródek może stać się urokliwym miejscem i przynieść nam dużo zadowolenia. Wystarczy tylko troszkę się nim zająć, tak, aby każdy poczuł się w nim swobodnie. W wypielęgnowanym ogródku fajnie będzie spędzało się niedzielne poranki. Wystarczy odrobina samozaparcia.