You are here

altana

Jakie kupić meble do ogrodu, aby były wytrzymałe i pięknie się prezentowały. Istotny jest materiał, z którego są zrobione

meble ogrodowe
Author: Le Pukka concept store
Source: Le Pukka concept store
Letni salon, czyli nasz ogród zasługuje na wspaniałą oprawę. Meble ogrodowe więc należy wybierać z prawdziwą starannością, by czuć się w nim wspaniale. Mało jest chyba spraw tak niezwykłych, tak cudownych chwil, jak ten czas spędzony w lato w ogrodzie. By poczuć się komfortowo powinniśmy postawić na nowoczesne meble ogrodowe.

Jak urządzić piękny ogród? – kilka praktycznych wskazówek

domek z ogródkiem
Author: twintiger007
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia nowy dom, uświadamia sobie, jak wiele rzeczy należy wziąć przy tym pod uwagę i na jak wielu się skupić. Liczy się przecież nie tylko praktyczność różnych rozwiązań, ale również estetyka otoczenia. Dlatego długo dobieramy konkretne materiały, elementy, czy też dodatki. Staramy się, aby jak najlepiej się one ze sobą zgrywały, żeby jak najlepiej do siebie pasowały. Drzwi powinny być w podobnym stylu jak okna, zasłony w podobnym jak dywany.

Planujemy ogród, czyli na co warto postawić, by efektywnie odpocząć

cyprysik groszkowy
Author: Maciek Krol
Source: http://www.flickr.com
Domowy ogród jest miejscem, gdzie spędzamy większość słonecznych dni. Warto więc się nieco o niego zatroszczyć, by dawał nam wiele zadowolenia i spokoju.