You are here

lampa

Pielęgnuj swój ogród na lato.

Oświetlenie zewnętrzne budynku.
Lato sprzyja grillowaniu, leniwemu rozkoszowaniu się pięknem przyrody. Dla tych, którzy z utęsknieniem wyglądali słońca, jazda na rowerze jest spełnieniem snów o końcu mrozów i śniegu. Wzrost temperatur to także czas budzenia się do życia wszystkich stworzonek, a także zasadzonych w ogrodach krzewów.

Światła do ogrodu

Lampiony do ogrodu
Author: Chris Phutully
Source: http://www.flickr.com
Letnie miesiące to czas, kiedy z chęcią spędzamy wieczory w ogrodzie. Rozpalamy grilla, zapraszamy bliskich i w ten sposób relaksujemy się. Nikt raczej nie lubi spędzać czasu w egipskich ciemnościach, dlatego dobrze jest pomyśleć o interesującym oświetleniu ogrodu.

Technologia LED w praktyce

lampa ogrodowa
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
Na zewnątrz szaro i ponuro, włączamy więc światło w wnętrzach w których się znajdujemy. Jednak sztuczne oświetlenie równie ważne jest wewnątrz jak na i zewnątrz domu. Zwłaszcza w pokaźnych ogrodach ilość oświetlenia może wynosić liczbę dwucyfrową. Aby rachunek za prąd nie wzrastał niepotrzebnie, powinniśmy zamontować lampy ledowe.

Na co warto patrzeć decydując się na oświetlenie ogrodowe, żeby otrzymać interesujący klimat?

lampy zewnętrze papierowe
Author: Andrew Kloiber
Source: http://www.flickr.com
Mało kto wie, że zawieszanie domowego żyrandola w altanie jest złym pomysłem. Tego typu lampa może nie ziścić indywidualnych oczekiwań oraz przede wszystkim może stanowić realne zagrożenie pożarowe. Normalne lampki nocne albo świąteczne także mogą być niedostateczne. Z tej przyczyny w pierwszym rzędzie należy czytać oznaczenia na obudowach.