You are here

gra

Remont domu a także wymiana sprzętów - które nowinki będziemy mogli spotkać na rynku w tych kategoriach?

kosiarki nac
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mamy gorącą porę roku, mnóstwo ludzi zatem decyduje się na modernizację mieszkania lub domu, wymieniając do tego stare i bezwartościowe maszyny na nowsze.

Dlaczego nie warto odkładać aranżacji ogrodu na dalszy plan? Jak może służyć nam ten przydomowy ogród?

torebki
Author: MPM
Source: MPM
Dużo osób, które wreszcie skończyły budowę własnego wymarzonego domu, skupiają się na zaaranżowaniu wnętrza. Jednak aranżacja ogródka jest równie ważna. Wsadzenie paru roślin to nie koniec, trzeba też zatroszczyć się o właściwe meble jak również innego rodzaju dekoracje.

Leasing pracowników to obecnie bardzo popularna forma zatrudniania ludzi przez firmy pragnące obniżyć wydatki

kadr - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Wypożyczanie pracowników staje się w ostatnich latach bardzo popularną formą zatrudniania. Jest to taktyka, która umożliwia zredukowanie kosztów pracy oraz utrzymywanie zatrudnienia na minimalnym poziomie.

Jak podnieść produktywność naszych pracowników, a tym samym pobudzić do rozwoju naszą spółkę?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Często zdarza się tak, że mimo, iż firma posiada wszystkie perspektywy na szybki i ciągły rozwój, a tak się nie dzieje i wciąż stoi w miejscu, pozwalając się prześcigać przeciwnikom. Powodów takiego zjawiska może być mnóstwo, a jedną z nich jest niedogadywanie się pracowników, czy to ze sobą nawzajem, czy też z zarządem działalności. Nie zważając na to jaka jest przyczyna tej sytuacji z ratunkiem nadchodzą przedsiębiorstwa zajmujące się zażegnywaniem takich problemów.

Jak rozliczyć PIT-37 za 2016 rok krok po kroku

finanse
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W tym roku blankiet PIT-37 nie przeszedł zmian. I choć posłowie w listopadzie uchwalili przekształcenia w kwocie wolnej od podatku, to wiążą one od 2017 roku, zatem uwzględnimy je dopiero w rozrachunkach w następnym roku


Posiadamy do dyspozycji program do rozliczenia pit 2016, dostęp do na wstępie wypełnionych deklaracji na platformie elektronicznej Ministra Finansów (tzw.
Tags: 

Podczas rozliczeń skarbowych dobrze jest zaciekawić się akcją 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego

zbliżenie - firma
Author: Ministerio Bienes Nacionales
Source: http://www.flickr.com
Wraz z nadejściem kolejnego roku kalendarzowego mocno skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to ważny proces, na jaki trzeba zwrócić sporą uwagę, by odpowiednio uzupełnić formularze. Obecnie jest to niesłychanie uproszczone, albowiem dostępne w internecie programy do rozliczania gwarantują nie tylko sprawne wyliczenie wszelkich kwot i sporządzenie odpowiedniego formularza, ale również przesłanie go do należytego urzędu właśnie drogą internetową.

Luksusowe aranżacje wnętrz - kultowe lampy kryształowe, jako ikona nowoczesności.

NOWOŚĆ GARDENA Classic wózek na wąż
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Wraz z ukazywaniem się w modzie coraz nowoczesnych pomysłów i trendów zauważa się ewidentną tendencję do przenoszenia ich w każdą sferę funkcjonowania. Tak jest na przykład z architekturą i urządzaniem wnętrz, gdzie nowatorskie pomysły, choćby z branży modowej stają się weną do tworzenia niesamowitych zdobień, które ożywiają i nadają nowomodny charakter mieszkaniom i domom, w których przebywamy.


Aktualnie gigantyczne znaczenie odgrywa to jak czujemy się we własnym domu.

Urządzenia grzewcze

zraszacze
Panelowe płyty do ogrzewania są grzejnikami bezpośrednimi, które pracują na regule emitowania ciepła w promieniowaniu podczerwonym.


Fala podczerwieni pośrednio ogrzewa powietrze siłą tarcia w całym pomieszczeniu. Najważniejszym jest fakt wtórnego przekazania ciepła do wnętrza, jakie kumuluje się w ścianach, posadzkach, również sufitach.