You are here

dom

W sytuacji, jeżeli namyślasz się, jak ogrzewać własny dom, dowiedz się więcej o ogrzewaniu na gaz

ogrzewanie, kaloryfer
Source: pixabay.com
Znaczne skażenie powietrza jest przyczyną debat na temat potrzeby określenia dobrych i mało inwazyjnych metod ogrzewania mieszkań. Stare piece, duże zużycie opału słabej jakości, jak również ciągłe spalanie różnorakich odpadów, przyczynia się do znacznego zanieczyszczenia powietrza oraz występowania smogu. Coraz więcej użytkowników decyduje się przemienić model ogrzewania na gazowy.

Rozwiązania na lepsze światło, czyli co sprawić aby nasz pomieszczenie bądź ogród lśnił w blasku światła.

Lampa ogrodowa
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
Powszechna lampka, a czy ktokolwiek zwraca na nią tak znacznie uwagę jak na przykład na nowy fotel, albo telewizor. Ten szczegół zaś jest znacznie istotny jak nie najważniejszy w naszych mieszkaniach czy też ogrodach, dlatego opłaca się poświęcić parę chwil.

Ochrona powierzchni przydomowego ogrodu w lato

Pytania
Okres lata to idealny moment żeby spędzać więcej czasu z swoją pociechą na zewnątrz. Posiadacze ogrodów są w stanie praktykować wiele różnych form aktywności, które pozwolą na zacieśnienie relacji rodzic – dziecko.


Gry w piłkę lub siatkówkę jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego – jednakowo dla rodzica oraz najmłodszego członka rodziny.

Promienniki podczerwieni stosowane jako alternatywne naturalne i opłacalne źródło ciepła w różnych pomieszczeniach

Schody ogrodowe
Author: subactive photo
Source: http://www.flickr.com/photos/subactive/3018426616/
W ostatnim czasie dużo mawia się o potrzebie poszukiwania ekonomicznych i wydajnych generatorów ciepła.


Najlepsze rozwiązanie dla mieszkań


Właściciele mieszkań szukają rozwiązań, które zagwarantują im nie tylko najlepszy luksus, połączony z idealnym ogrzaniem pomieszczeń, ale także oszczędność środków pieniężnych.

Światła na podczerwień

promienniki podczerwieni
Author: Andres Rodriguez
Source: http://www.flickr.com
Promienniki ciepła to sprzęty wysyłające nieszkodliwe promieniowanie podczerwone. Ocieplają w podobny sposób jak naturalne światło słoneczne. W zależności od źródła zasilania, rozróżniamy urządzenia zasilane elektrycznie i gazowo.

Jeżeli nie potrafisz zająć się swoim ogrodem to wynajmij specjalistów

Miasto ogród w Książenicach
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Masz dom z ogrodem i nie masz pomysłu, co z tą ziemią zrobić? Jeżeli nie masz czasu, ochoty, uzdolnień lub najzwyczajniej w świecie nie chce ci się osobiście opiekować ogrodem zatrudnij kogoś, kto zajmie się tym profesjonalnie.

Wykreuj ogród zimowy w prywatnym domu, a z całą pewnością będziesz zachwycony

kwiaty
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Odziedziczyłeś dom po dziadkach? Nie masz pojęcia w jaki sposób zabrać się za odbudowę , a także przebudowę tego starego już obiektu? Najlepszym wyjściem dla Ciebie z całą pewnością będzie współpraca z doświadczonym projektantem, jaki już niejednokrotnie wykonywał taki projekt. Musisz jednak mieć pojęcie, że taka usługa będzie Cię kosztować niemałe finanse.

Śmieci – jest znaczące, co z nimi robimy

kosze do segregacji śmieci
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com
Odpady nieodzownie łączą się z każdym właściwie gospodarstwem domowym. Sam zresztą na pewno doskonale orientujesz się, jak wiele ich powstaje w Twoim domu. W trakcie gotowania, sprzątania, tak zwyczajnie normalnego funkcjonowania. Tego procesu nie można uniknąć. Szczęśliwie nauczyliśmy się doskonale sobie z nimi radzić. Posiadamy kosze na śmieci, zsypy, masowe wysypiska.

Oświetlenie ledowe, dzięki niemu poszczególne elementy zostaną wyeksponowane, a w naszych pokojach zawita wspaniały klimat

dobrze oświetlone mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
W naszych domach utrzymanie odpowiedniej atmosfery jest podstawą do tego, aby w różnych sytuacjach czuć się jak najlepiej i z uśmiechem wracać do swojego domu po pracy, szkole czy z dalekiej podróży. Jeżeli zależy nam na tym, aby każdy nowy dzień w naszym lokum był przyjazny, to nie czekajmy już dłużej i już dziś zajmijmy się urządzaniem tej przestrzeni tak, aby służyła nam jak najlepiej. Nie ulega wątpliwości, że obok takich elementów jak umeblowanie, to właśnie oświetlenie pełni jedną z głównych ról. Dlaczego?

Ekologiczny dom – które systemy są warte uwagi i o czym należy pamiętać zanim podejmie się wiążącą decyzję?

panele słoneczne na dachu
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Ekologia posiada współcześnie dosyć istotne znaczenie, gdyż środowisko naturalne jest niezbyt czyste. Nie można się wobec tego dziwić, że ekolodzy biją na alarm oraz namawiają do skorzystania z funkcjonalnych rozwiązań, które są bezpieczne dla przyrody.

Jaką butelkę na wodę kupić, aby cieszyć się z decyzji?

butelka na wodę
Author: HikingMike
Source: http://www.flickr.com
Czy zdajesz sobie sprawę, co jest kluczowym składnikiem ciała człowieka? To woda - płyn, bez jakiego nie żylibyśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia możemy przeżyć przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę do tygodnia. Jest nam potrzebna do życia, a każdego dnia powinniśmy pić około 2,5 litra, chyba że regularnie ćwiczymy albo pracujemy w miejscach o wysokich temperaturach, wówczas niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.

Posiadasz kota? Dokarmiaj go tym co najlepsze!

kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Sporo polskich rodzin decyduje się na adopcję czworonoga. Najczęstszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela ludzi. Jednak w obecnych czasach, gdy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej ludzi wybiera kota, którego nie musimy wyprowadzać na dwór. Lecz posiadanie czworonoga wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najlepiej je żywić. Z tego powodu dla kota zalecana jest karma Arion.

Piękny ogród oraz wspaniała altana, mogą nam zapewnić nam udany wypoczynek w trakcie słonecznych, letnich dni

domek wśród drzew
Author: kenneth casper
Source: http://www.flickr.com
Ogród to miejsce odpoczynku podczas letnich upałów oraz ciepłych wiosennych popołudni. Jeżeli będzie ładnie urządzony z pewnością dostarczy nam wiele radości, a odpoczynek w nim stanie się przyjemnością.

Światło do ogrodu – jakiego rodzaju rozwiązanie będzie świetnym wyborem?

ogród
Author: Margaret Anne Clarke
Source: http://www.flickr.com/photos/24350382@N07/3507303760/
Oświetlając dom nie tylko wewnątrz, poprawimy własne poczucie bezpieczeństwa, a decydując się na światło również w ogrodzie będziemy mogli w nim odpoczywać nie tylko , kiedy świecić będzie słońce. Jakie rodzaje oświetlenia domu i ogrodu wybrać?

W obecnych czasach niezwykle ważne jest dbanie o przyrodę - a Ty co robisz ze ściekami produkowanymi w Twoim domu?

fabryka, przemysł
Author: Rajeev
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach dobro natury powinno nam wszystkim leżeć na sercu. Na szczęście coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotne jest przykładowo segregowanie odpadków lub zmniejszanie zużycia plastikowych reklamówek.

Pages