You are here

dom

Ochrona powierzchni przydomowego ogrodu w lato

Pytania
Okres letni to perfekcyjny moment by spędzać znacznie więcej czasu z swoją pociechą na świeżym powietrzu. Posiadacze ogrodów są zdolni uskuteczniać sporo różnorodnych form aktywności, które pozwolą na zacieśnienie relacji rodzic – dziecko.


Gry w piłkę albo siatkówkę jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu – zarówno dla dorosłego oraz dziecka.

Wybieramy bruk Piękno i trwałość przez długi czas, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Niewątpliwie są osoby, dla których ukochanym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ”kawałka własnej zieleni” czuja się jak ryba bez wody.

Nowoczesne sposoby ogrzewania czyli wady i zalety paneli Infared, które wykorzystują promieniowanie podczerwone.

panele infared
Author: thekirbster
Source: http://www.flickr.com
Inżynierowie cały czas szukają nowych metod na to, aby w naszych mieszkaniach i domach nie było zimno. Nadal najbardziej popularne są tradycyjne systemy grzewcze, to znaczy piece na paliwa stałe albo gaz, które ogrzewają wodę rozprowadzaną następnie do grzejników.

Ekologiczny dom – które systemy są warte uwagi i o czym należy pamiętać zanim podejmie się wiążącą decyzję?

panele słoneczne na dachu
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Ekologia posiada obecnie dość ważne znaczenie, jako że środowisko przyrodnicze jest zanieczyszczone. Nie można się z tego względu dziwić, że specjaliści biją na alarm i zachęcają do korzystania z profesjonalnych systemów, jakie są bezpieczne dla przyrody.

Prawidłowe odżywianie zwierząt. Co powinny jeść zwierzęta, ażeby okazały się szczęśliwe oraz silne?

pielęgnacja
Odpowiednie żywienie zwierzaków nie należy do najłatwiejszych zadań. Mimo że chcemy dla naszych milusińskich jak najlepiej, to nierzadko nieświadomie popełniamy pomyłki żywieniowe, dając im karmy, które są dla nich tak naprawdę szkodliwe.

Śmieci – jest znaczące, co z nimi robimy

kosze do segregacji śmieci
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com
Odpady bezwzględnie powiązane są z każdym tak naprawdę gospodarstwem domowym. Sam zresztą z pewnością znakomicie zdajesz sobie sprawę, jak dużo ich powstaje w Twoim domu. W czasie kucharzenia, sprzątania, tak zwyczajnie codziennego egzystowania. Tego procesu nie da się uniknąć. Na szczęście nauczyliśmy się świetnie sobie z nimi radzić. Mamy kosze na śmieci, zsypy, duże wysypiska.

Posiadasz kota? Dokarmiaj go tym co najlepsze!

kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Wiele polskich rodzin decyduje się na posiadanie czworonoga. Najczęstszym zjawiskiem jest pies, uważany za najwierniejszego przyjaciela człowieka. Jednak w obecnych czasach, gdy właściwie nie ma nas w domu, coraz więcej osób wybiera kota, którego nie trzeba wyprowadzać na dwór. Jednak posiadanie czworonoga wiąże się z dużą odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najlepiej je żywić. Dlatego dla kota zalecana jest karma Arion.

Ochronniki przepięciowe: co to jest oraz kiedy jest wykorzystywane?

fotowoltaika
Author: Solar Farm - Solar energy power plants
Source: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez przedmiotów zasilanych energią. Jak oczywiście komfortowo skorzystać z takich właśnie sprzętów?

Urządzenia grzewcze

zraszacze
Panelowe płyty do ogrzewania są grzejnikami bezpośrednimi, które pracują na zasadzie emitowania ciepła w promieniowaniu podczerwonym.


Wiązka podczerwieni pośrednio nagrzewa powietrze siłą tarcia w całym pomieszczeniu. Najważniejszym jest zjawisko powtórnego oddania ciepła do pomieszczenia, które gromadzi się w murach, podłogach, również stropach.

Kupując sprzęt użytku domowego warto poszukiwać propozycji w sklepach on-line

atlas filtri
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wiele produktów domowego użytku z wielką łatwością zdołamy nabyć w sieci i oszczędzić wskutek tego sporo czasu. Nie da się ukryć, że współcześnie czas jest dla nas bardzo ważny i zamierzamy spędzać go jak najlepiej.

Który grill jest najlepszy?

grill, jedzenie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kiedy przychodzą cieplejsze dni zaczynamy się zastanawiać, co będziemy robić podczas ciepłych dni. Często myślimy o tym, że wybierzemy się do znajomych na grilla, a często myślimy również o tym, że fajnie byłoby gdybyśmy my też byli w stanie zaprosić znajomych do siebie na grilla. Jeśli nie posiadamy grilla musi jakiś kupić. Wtedy zaczynamy myśleć, jakiego grill wybrać, czy sensowniejszy będzie grill gazowy czy węglowy?
Tags: 

Odpady – w jaki sposób są dzisiaj zagospodarowane

Lampa z diodami Led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
z jakiego względu dobrze jest zdecydować się na ich segregację i jak istotne znaczenie mają dla kondycji środowiska naturalnego?


Kondycja naszego środowiska to kłopot wszystkich ludzi, w końcu razem korzystamy z jego dobrodziejstw.

Wykreuj ogród zimowy w prywatnym domu, a z całą pewnością będziesz zachwycony

kwiaty
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Dostałeś dom po dziadkach? Nie wiesz w jaki sposób zabrać się za renowację , a także przebudowę tego starego już budynku? Najdoskonalszym rozwiązaniem dla Ciebie z pewnością będzie kooperacja z doświadczonym architektem, jaki już nieraz wykonywał tego typu projekt. Musisz natomiast zdać sobie sprawę z tego, iż tego typu usługa będzie Cię kosztować niemałe finanse.

Jaką butelkę na wodę kupić, aby cieszyć się z decyzji?

butelka na wodę
Author: HikingMike
Source: http://www.flickr.com
Czy zdajesz sobie sprawę, co jest podstawowym elementem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez którego nie żylibyśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia możemy przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę do tygodnia. Jest nam niezbędna do życia, a co dzień powinniśmy wypijać około 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, wtedy ta ilość może powiększyć się do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na parę dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.

Niezbędne wskazówki dla ludzi zainteresowanych kupnem psa

labrador szczeniak
Author: Dan Harrelson
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że opieka nad zwierzęciem jest powiązana z konkretnymi obowiązkami, i z tego względu przygarnięcie pod swój dach pupila musi być bardzo przemyślaną decyzją.

Pages