You are here

IT

Jak rozliczyć PIT online oraz dlaczego jest to najbardziej efektywna forma składania deklaracji podatkowej?

płace
Author: Matacz
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku pod| koniec stycznia oraz kwietnia miliony Polaków stają przed obowiązkiem złożenia zeznania podatkowego za poprzedni rok fiskalny. Ogromna liczba Polaków podchodzi do tego mało przyjemnego zadania z dość dużą rezerwą, pozostawiając to na ostatni możliwy moment.

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

płótno - podróż
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Blankiety on-line, programy komputerowe czy też moduły finansowo-księgowe - oto najszybsze metody na elektroniczne rozliczanie PIT-u.


Podstawowa aplikacja E-deklaracje to rządowe narzędzie, jakie gwarantuje eksploatatorom opcję założenia osobistego konta na Portalu Podatkowym jak też skorzystania z pomocnego kreatora blankietów.

Rozliczenie PIT 2016 / 2017, jak skutecznie to uczynić

pracodawca
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Składanie PITu to dla wielu ludzi poważny kłopot. Gdy zaczyna się czas na złożenie deklaracji podatkowej, mnóstwo ludzi ogarnia przerażenie. Nic dziwnego, gdyż nie jest to proste.

Kilka sposobów na problemy z finansami

rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie momenty w życiu niemalże chyba każdego człowieka, iż potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeżeli nie posiadamy większych ,tak zwanych”zaskórników”, może okazać się, że będziemy musieli zwrócić się o pomoc, na przykład, do kogoś z bliskich lub przyjaciół albo też do konkretnej instytucji finansowej.

Czy warto pożyczać pieniążki pod zastaw nieruchomości?

firma - migawka
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pobudujesz dom, możność mieszkania w nim nie będzie wyłączną korzyścią z inwestycji. Mienie nieruchome umożliwi również zaciągnięcie kredytu hipotetycznego niżej oprocentowanego niż pożyczka konsumencka.


Większa część banków proponuje pożyczki hipoteczne (bądź tak zwany kredyt niecelowy) pod wymogiem ustanawiania hipoteki na majątku.

Faktoring - niezmiernie popularna usługa wśród dzisiejszych firm

prezes
Author: Ash Carter
Source: http://www.flickr.com
Stanowi bezsprzecznie jedną z najpopularniejszych oraz najszybciej rozwijających się usług na dzisiejszym rynku finansowym.

Jakim sposobem poprawnie rozliczyć PIT? Mnóstwo informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

pit 37
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Pomyłki w deklaracjach fiskalnych zdarzają się całkiem często. Czasem są one dość bagatelne i można prędko złożyć korektę w urzędzie fiskalnym.


Jednak w razie poważniejszych błędów, wystawiamy się na duże jak też poważne kary.

Kilka wskazówek odnośnie druku wizytówek

wykres
Author: Inni PR & Marketing
Source: Inni PR & Marketing
Praktyczne oraz estetyczne - właśnie takie są współczesne wizytówki. Mocno różnią się one od tego, w jaki sposób wyglądały wizytówki produkowane kilkanaście lat temu. Dziś cechuje je o wiele większa dowolność i mniejsze gabaryty.


Czemu tak dużą wagę przykładamy do wizytówek? Dlaczego druk wizytówek to osobna usługa, nie wiążąca się z innymi rodzajami druku? Dlaczego umiemy wydawać krocie na ich projekt? Dzisiaj może rzeczywiście generalnie wizytówek tworzy ciut mniej, ale nadal są one popularne w niektórych kręgach- fachowe druk wizytówek.

BHP w Warszawie

praca z wózkiem widłowym
Author: Leonora Enking
Source: http://www.flickr.com
Sprawy wiążące się z BHP są z pewnością doskonale znane każdemu pracownikowi. Niezależnie od tego, w której dziedzinie gospodarki jesteśmy zatrudnieni, zawsze podczas przyjmowania się do pracy zmuszeni jesteśmy odbyć stosowne szkolenie, które przygotuje nas do w pełni bezpiecznego wykonywania naszej pracy.

Jak wypełnić pit on-line?

nauka języka obcego
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Deklaracja PIT 37 nie jest dla Ciebie, gdy rozliczasz pozarolniczą działalność gospodarczą bądź specjalne działy rolnej produkcji. W nich sam bowiem jesteś odpowiedzialny za obliczenie a także zapłatę należnego podatku dochodowego.


Kiedy uzyskujesz dochody opodatkowane podług skali zarówno za pośrednictwem płatnika (na przykład umowa o pracę), jak i bez pośrednictwa płatnika (na przykład sprzedajesz prywatnie meble na serwisie aukcyjnym), to nie wyselekcjonujesz tej deklaracji.