You are here

PIT

W jaki sposób powinniśmy rozliczyć pit 37? Co warto wiedzieć odnośnie tej kwestii?

obliczenia
Source: pixabay.com
Jak co roku, trzeba rozliczyć pit. To obowiązek dla każdej osoby, jaka była w poprzednim roku zatrudniona. Istnieją różne deklaracje podatku, każdą uzupełnia się w trochę inny sposób. Poniżej skupimy się na picie 37.

Rozliczanie PIT – w jaki sposób warto jest obecnie zrealizować ten proces rzeczywiście bezboleśnie

samochody
Author: Twinfieldinternational
Source: http://www.flickr.com
które nowoczesne rozwiązania ma się do dyspozycji?


Rozliczanie PITów to coroczny obowiązek każdego podatnika. Polskie przepisy podatkowe jednak bywają na tyle zawiłe, że nie każdy wie, w jaki sposób uzupełnić ten dokument.

Modne gadżety reklamowe

Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Instrumentów reklamowych ci u nas dostatek, co jest oczywiście bardzo dobrą wiadomością dla biznesmenów. Jednak, jak to na ogół bywa w wypadku nadmiaru opcji, w jakimś momencie pojawia się kłopot doboru należytej strategii.


Mylne decyzje oczywiście pociągają za sobą niepotrzebne koszta, ale jeszcze groźniejsze będą efekty w postaci pogorszenia wizerunku firmy.

Prywatne finanse.

Pracownik fabryki na schodach
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com
Na oszczędności związane z jedzeniem jest mnóstwo sposobów. Wszystko zaczyna się już w marketach, w jakich czeka na nas mnóstwo pułapek. Dlatego na zakupy wybierajmy się zawsze ze spisem koniecznych produktów oraz nie dajmy się promocjom.

Jak rozliczyć PIT-37 za 2016 rok krok po kroku

finanse
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W tym roku blankiet PIT-37 nie przeszedł zmian. I choć posłowie w listopadzie uchwalili przekształcenia w kwocie wolnej od podatku, to wiążą one od 2017 roku, zatem uwzględnimy je dopiero w rozrachunkach w następnym roku


Posiadamy do dyspozycji program do rozliczenia pit 2016, dostęp do na wstępie wypełnionych deklaracji na platformie elektronicznej Ministra Finansów (tzw.
Tags: 

Jak prędko i bez kłopotów wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie warto pamiętać?

zestawienie płac w firmie
Author: La Manade
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, co oznacza pit. Nie za bardzo to lubimy, ponieważ wiążę się to z wizytą w skarbówce Stop! Tak było kiedyś, teraz jesteśmy w stanie skorzystać z pit online. Jedno faktycznie się nie zmieniło, gdyż niezbyt lubimy to robić, lecz obecnie prościej pokonać swoją niechęć, bo dzięki sieci robimy to błyskawicznie i we własnym domu. Pożegnać można więc kolejki w Urzędzie Skarbowym, rozliczenie pitu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Czy opłaca się korzystać komputerów do rozliczeń PIT?

internet
Author: Toshiba Deutschland
Source: http://www.flickr.com
Rozliczanie PITa to powinność, o której musi pamiętać każdy podatnik. Jeśli nie masz ku temu wiedzy, a z drugiej strony nie po drodze ci do biura księgowego, powinieneś skorzystać z programów do przeprowadzania niniejszych rozliczeń. Dlaczego? Przede wszystkim z tej racji, iż dzięki ich funkcjonalności można wypełnić tak naprawdę każdy rodzaj PIT. Nie musimy chodzić po dokumenty czy pobierać ich z serwisu internetowego Urzędu Skarbowego, gdyż wszystko wyszukamy w programie.