You are here

prawo

Jak chronić własność? Jakie mamy regulacje, mogące w tym pomóc? Co dobrze jest na ten temat wiedzieć?

prawnik
Author: Kevin Napper
Source: http://www.flickr.com
Własność to dla wielu z nas najwyższa wartość, jaką warto ochraniać bez względu na wszystko. Niestety czasem nie jest to takie proste, dlatego sama walka nie pomaga. Na szczęście są regulacja prawne, jakie definiują i określają, na jakiej zasadzie używany jest konkretny materiał, artykuł czy film. Przez to można określić czym jest własność, jak jest chroniona, jakiego typu prawem oraz jakiego rodzaju przepisami. To powoduje, iż możemy poczuć się bezpieczniej.

Czy zainteresuje nas karma dla kotów sterylizowanych?

wilgoć
Każdy kot ma swe potrzeby, a my skoro zdecydowaliśmy się na sprawowanie opieki nad nim, musimy wykonać wszystko, by okazały się być one jak najlepiej spełniane.

Do kogo udać się po poradę prawną w Niemczech?

Młotek sędziego
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obalenie muru dzielącego Berlin prawie ćwierć wieku temu to były narodziny dobrej karty w historii państwa niemieckiego, Polski i świata. Ostateczny upadek socjalizmu w państwach Europy środkowej i wschodniej niesamowicie przyspieszył postawy współpracy. Połączone NRD i RFN, niepodległa Polska i ćwierć setki innych krajów przystąpiło do UE, wielkiego sojuszu gospodarczego, obywatelskiego i politycznego.
Tags: 

Bezpieczeństwo danych osobowych w sklepach internetowych

sklep internetowy
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe powstają obecnie jak grzyby po deszczu. Ludzie nie muszą już praktycznie wychodzić z domu, aby kupić kino domowe do salonu, meble do kuchni, strój na wyjście i na co dzień czy artykuły spożywcze do robienia posiłków. W internecie możemy wyszukać wszystko, czego chcemy. Jeżeli jednak sklepy internetowe interesują cię z drugiej strony i chcesz stać się ich właścicielem, musisz zorientować się w najważniejszej rzeczy, którą jest ochrona danych osobowych. O co w takim razie chodzi?