You are here

prawo

Jak chronić własność? Jakie mamy regulacje, mogące w tym pomóc? Co dobrze jest na ten temat wiedzieć?

prawnik
Author: Kevin Napper
Source: http://www.flickr.com
Własność to dla dużej grupy ludzi jedna z najwyższych wartości, którą trzeba chronić bez względu na wszystko. Niestety czasami nie jest to takie proste, dlatego sama walka nie pomaga. Na szczęście są regulacja prawne, jakie opisują oraz określają, w jaki sposób używany jest konkretny materiał, tekst czy video. Przez to można określić co to jest własność, jak jest chroniona, jakiego typu prawem i jakimi przepisami. To powoduje, że można poczuć się bezpieczniej.

Do kogo udać się po poradę prawną w Niemczech?

Młotek sędziego
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obalenie muru dzielącego Berlin prawie ćwierć wieku temu to były narodziny dobrej karty w historii państwa niemieckiego, Polski i świata. Ostateczny upadek socjalizmu w państwach Europy środkowej i wschodniej niesamowicie przyspieszył postawy współpracy. Połączone NRD i RFN, niepodległa Polska i ćwierć setki innych krajów przystąpiło do UE, wielkiego sojuszu gospodarczego, obywatelskiego i politycznego.
Tags: 

Czy zainteresuje nas karma dla kotów sterylizowanych?

wilgoć
Każdy kot posiada swoje wymagania, a my skoro zadecydowaliśmy się na sprawowanie opieki nad nim, musimy robić wszystko, by okazały się być one jak najlepiej wypełniane.

Bezpieczeństwo danych osobowych w sklepach internetowych

sklep internetowy
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe powstają obecnie jak grzyby po deszczu. Ludzie nie muszą już praktycznie wychodzić z domu, aby kupić kino domowe do salonu, meble do kuchni, strój na wyjście i na co dzień czy artykuły spożywcze do robienia posiłków. W internecie możemy wyszukać wszystko, czego chcemy. Jeżeli jednak sklepy internetowe interesują cię z drugiej strony i chcesz stać się ich właścicielem, musisz zorientować się w najważniejszej rzeczy, którą jest ochrona danych osobowych. O co w takim razie chodzi?