You are here

wiedza

O tym, że naprawdę warto skorzystać z uslug biura księgowego upewnił się już niejeden właściciel firmy

finanse
Człowiek renesansu to taka postać, która posiada wiedzę z rozmaitych dziedzin i w każdej sytuacji jest w stanie wypowiedzieć się w roli specjalisty, czyli jednym wyrazem chodząca encyklopedia. Jednak dzisiaj coraz trudniej o takową personę, ponieważ od wieku, w którym żył Benvenuto Cellini wiele się zmieniło.

Prawo zamówień publicznych - czy w 21 wieku jest zawsze przestrzegane?

prawo
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Wydatkowanie środków publicznych przez różnorodne podmioty jest dziś częstą praktyką. Niemniej jednak ich odpowiednie przeznaczenie wymaga od nas znacznej wiedzy prawnej. Niestety okazuje się, że dużo organów kierujących nie posiada wystarczającej wiedzy na temat niezmiernie skomplikowanego zagadnienia, jakim jest obsługa zamówień publicznych. W wielu przypadkach ten temat jest dla nas stosunkowo obcy, co oczywiście jest niezmiernie niekorzystną sytuacją.

Pragniesz rozwinąć się zawodowo? Nie zapominaj o uczestniczeniu w zajęciach specjalistycznych oraz szkoleniach.

szkolenia
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Już od kilku lat na rynku pracy dostrzegalna jest spora konkurencyjność. Awans i osiągnięcie zawodowego sukcesu nie jest więc proste. Każdy, kto chciałby się zawodowo rozwijać nie powinien zapomnieć o uczestniczeniu w rozmaitych kursach oraz szkoleniach. Jest to najważniejszy ze sposobów sukcesu w zawodzie.

Sklep ze zdrową żywnością online ma szansę nam wszystko sprzedawać

ekologiczna zdrowa żywność
Source: pixabay.com
Coraz znaczniejszą wagę przywiązujemy do tego, w jaki sposób się żywimy, a co się z tym łączy, chcemy posiadać gwarancję, że jemy to co zdrowe i co dobrze wpłynie na nasz organizm.

WSTiE w mieście Sucha Beskidzka - interesujące kierunki edukacji

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła prywatna. Dobra oferta , a także świetny poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała uznanie wśród maturzystów, stając się silnym ośrodkiem edukacji. WSTiE zapewnia słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia.

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków oferuje przyszłym studentom, przekonać się można szperając w sieci, na stronach www różnych uczelni. Szeroka gama ofert, skierowana do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży oraz starszego pokolenia. Innego typu uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, również mogą się pochwalić szeroką gamą specjalności do wyboru. Studia podyplomowe mają do zaoferowania wykłady i ćwiczenia na najwyższym poziomie.