You are here

ogród

Jaki styl do ogródka wybrać, jeżeli posiadamy małą działkę?

osiedla
Author: nakashi
Source: http://www.flickr.com
Charakter ma wpływ nie tylko na typ wybieranych składników małej architektury, kolory nawierzchni, ale również posiada wpływ na gatunkowy układ rabat ogrodowych.


Możliwości jest niezwykle wiele. ogród przede wszystkim musi pasować stylistycznie do bryły domu, jak i musi również być dopasowany do pejzażu w pobliskiej okolicy.

W telewizji pokazuje się coraz więcej programów związanych z projektowaniem ogrodów - nowy trend?

Ławka w parku
Author: Herry Lawford
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi ich prywatny ogród to punkt relaksu i spokoju. Sporo z nich przykłada niezmiernie dużo atencji do odpowiedniego wykorzystania przestrzeni jaką dysponują dookoła domu, dlatego ogromnie sumiennie szykują się do sezonu wiosennego oraz żarliwie koncentrują się na planowanych pracach.

Pielęgnuj swój ogród na lato.

Oświetlenie zewnętrzne budynku.
Lato sprzyja rozpoczęciu sezonu grillowania, leniwemu rozkoszowaniu się pięknem przyrody. Dla tych, którzy z utęsknieniem wyglądali słońca, piknikowanie jest spełnieniem marzeń o końcu zimna. Wzrost temperatur to również pora budzenia się do życia stworzonek dużych i małych, a także zasadzonych w ogródkach krzewów.

Czy opłaca się mieć własny ogród? Z pewnością! To sama radość, a przy tym zdrowie!

Ogród
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Wciąż więcej osób zastanawia się czy własny ekologiczny ogród to dobry pomysł oraz czy faktycznie plony zebrane z naszego ogródka są dużo bardziej wartościowe aniżeli takie zakupione w supermarkecie czy też w zwykłych warzywniakach.

Jeżeli nie potrafisz zająć się swoim ogrodem to wynajmij specjalistów

Miasto ogród w Książenicach
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Masz dom z ogrodem i nie masz pomysłu, co z tą ziemią zrobić? Jeżeli nie masz czasu, ochoty, uzdolnień lub najzwyczajniej w świecie nie chce ci się osobiście opiekować ogrodem zatrudnij kogoś, kto zajmie się tym profesjonalnie.

Działka ogrodowa w Olsztynie zapewnia fantastyczny odpoczynek, spokój i kontakt z naturą zarówno mieszkańcom jak i turystom

działka
Author: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Source: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Mienie działki z ogrodem, w którym możemy świetnie wypocząć spędzając czas z rodziną i znajomymi jest marzeniem wszystkich, jacy nie mają dużo czasu na długie wczasy. Na działki ogrodowe możemy przyjść zawsze gdy mamy chwile wolną od codziennych zajęć bądź spędzić tam wszelką sobotę i niedzielę.

Utrzymanie terenów zielonych – pomysł na firmę

Męczennica czerwona
Author: blmurch
Source: http://www.flickr.com/photos/blmurch/410779554/
Minione lata przyniosły autentyczny boom na zakładanie ogródków, coraz więcej ludzi stawia bądź kupuje gotowe domki z niewielkimi ogródkami.


Zwykle klienci chcą, by ogród był ładny jak też nie wymagał zanadto dużego nakładu pracy.

Już dzisiaj przekonaj się, co może okazać się niezbędne w Twoim ogródku!

ogród
Author: *Light Painting*
Source: http://www.flickr.com
Dopiero co skończyłeś remont swojego domu? Jeśli tak, to dzisiaj musisz się zająć kupnem urządzeń, jakie ułatwią Ci życie.

W jaki sposób pozbyć się kreta z ogrodu

kopiec kreta na trawniku
Author: Dulup
Source: https://www.flickr.com
Kret, który zadomowił się na naszym podwórku może w krótkim czasie go zniszczyć. To właśnie z tego powodu sporo osób chce się pozbyć się go ze swojego terenu. Jak właściwie to uczynić?

Śliczny, nietuzinkowy i nowomodny ogród - Ty też zdołasz go mieć!

projekt ogrodu
Ogród jest istotną częścią każdej posesji. Urządzając budynek wolnostojący jednorodzinny, dbamy nie jedynie o jego wewnętrzną aranżację, ale również o to, co mieści się na zewnątrz. Cudownie zaaranżowany taras oraz elegancki, dzisiejszy ogród zdołają być perfekcyjnym miejscem na odpoczynek, spędzanie wolnego czasu albo też spotkania z przyjaciółmi.

Jak zatroszczyć się o dom?

Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej
Kiedy ma się swój dom, należy o niego niezwykle dbać, gdyż dom zapuszczony bardzo prędko niszczeje, w zasadzie dotyczy się to też przestrzeni wokół domu. Praktycznie nieistotne jest to, o jakim elemencie jest mowa, każda sekcja jest niezwykle ważna, gdyż od zadbania wszystkiego zależy ogólny wynik wizualny swojego miejsca zamieszkania.

Meble z rattanu do ogrodu - dlaczego warto je kupić?

meble ogrodowe
Author: JEDYNKA®
Source: JEDYNKA®
Kiedy przychodzi lato, ogród to dla wielu osób miejsce, bez jakiego nie wyobrażają sobie prawdziwego wypoczynku. To w nim często jemy śniadania wspólnie z rodziną, rozkoszujemy się kawą w towarzystwie najlepszej przyjaciółki, bawimy się z naszymi dziećmi czy po prosu odpoczywamy przy książce lub dobrym napoju. By jednak zapewnić sobie maksymalny komfort, musimy wyposażyć ogród w odpowiednie meble.

Troszcz się o własne rośliny w ogrodzie, wykorzystując właściwe nawozy

Młoda jodła
Author: F. D. Richards
Source: http://www.flickr.com
Piękny ogród to doskonałe uzupełnienie każdej działki oraz wspaniałe tło dla budynku mieszkalnego. Użytkownicy mieszkań robią wszystko, aby stworzyć interesujące aranżacje w ogrodach.

Praktyczne wyposażenie w każdym ogródku

stojaki na drewno
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Duża grupa Polaków ma dom, a przy nim ogród. Ci, którzy nie mają własnego domu, niezwykle często posiadają ogródki działkowe, jakie rekompensują im ten brak. Warto więc poznawać interesujące sposoby na ich urządzenie.

Jakie kupić meble do ogrodu, aby były wytrzymałe i pięknie się prezentowały. Istotny jest materiał, z którego są zrobione

meble ogrodowe
Author: Le Pukka concept store
Source: Le Pukka concept store
Salon letni, czyli nasz ogród zasługuje na wyjątkową oprawę. Meble ogrodowe więc trzeba wybierać z prawdziwą starannością, ażeby czuć się w nim jak najlepiej. Mało jest chyba rzeczy tak przyjemnych, tak cudownych chwil, jak taki czas który spędzamy w lato w ogrodzie. By poczuć się bardzo komfortowo należy wybrać nowoczesne meble ogrodowe.

Pages