You are here

obroża

Dla swego pupila kupuj jedynie pewne artykuły. Zadbaj o jego kondycję i zdrowie

kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są doskonałym uzupełnieniem szczęśliwej rodziny, towarzyszami podczas zabaw i przechadzek. Dzięki nim dom staje się radośniejszy i pełen życia, a opiekunowie zazwyczaj nabierają energii i chęci do aktywnego wypoczynku. W pewnych domach zwierzaki znajdują się na prawach członków rodziny. Warto zagwarantować im to, co najlepsze, żeby żyły długo w zdrowiu i radości.

Należy wychować swojego psiaka

Author: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Kiedy posiadasz małego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, z pewnością powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś płotu. Jeżeli masz niewielkiego pieska dla przykładu w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wtedy koniecznie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Troszcz się o bezpieczeństwo swojego psa

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Jak tego dokonać? Pamiętając, że wybór rasy nie odgrywa tak znacznej roli, jak to, jakie miejsce znajdzie pies w domowym stadzie. Mały york żyjący w przekonaniu, że to on jest najważniejszy wśród domowników, potrafi dobitniej zademonstrować niż mający podobne zdanie bulterier. W związku z powyższym już w pierwszym dniu pobytu psa, szczeniaka postawmy mu granice, ponieważ pies szczęśliwy to pies dobrze wychowany.

Która rasa najlepsza do strzeżenia domu?

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Na początek zła wiadomość dla zakochanych w fascynująco niebieskich oczach husky. Uwielbienie tej rasy do biegania sprawia, iż pies ten musi mieć teren odpowiednio ogrodzony, a na spacerach nie wolno puszczać go wolno, bez smyczy, albowiem więcej go nie zobaczymy. Poza tym husky jest bardzo miły dla obcych, toteż na stróża zupełnie się nie nadaje.

Zakup psa to wielka odpowiedzialność. Trzeba nie zapominać o kilka najważniejszych kwestiach

owczarek niemiecki
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Kiedy odpowiedzi na te pytania są pozytywne, potencjalni właściciele pieska powinni zobaczyć parę poradników dotyczących wychowywania i zdrowia i kondycji młodego pieska oraz wykonać przegląd dostępnych na rynku akcesoriów dla psów. W wielu przypadkach pomocny okazać się może zakup obroży treningowej. Obroże treningowe to zrozumiały dla psa przekaz. Jeśli okaże nieposłuszeństwo swojemu panu, odczuje niekomfortowe napięcie mięśnia wywoływane przez impuls korekcyjny z obroży (www.sport-dog.pl/pl/c/Elektroniczne-obroze-treningowe-DOGtrace/76).