You are here

architektura

Wybieramy bruk Piękno i trwałość przez długi czas, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Niewątpliwie są osoby, dla których ukochanym miejscem na ziemi jest ich m3, jednak są i tacy, którzy bez ”kawałka własnej zieleni” czuja się jak ryba bez wody.

Drewniane meble ogrodowe metodą na fantastyczne zaaranżowanie przestrzeni wokół domu

Sauna ogrodowa
Author: PRomoveo-FotoModa
Source: PRomoveo-FotoModa
Ogród jest marzeniem większości osób mających mieszkanie w bloku. Dlatego jeżeli masz to szczęście, że mieszkasz w swoim domu oraz możesz cieszyć się pięknym trawnikiem, możesz swobodnie zaaranżować tą przestrzeń, aby wypoczynek pod gołym niebem zadowolił całą Twoją rodzinę. W jakie elementy architektury ogrodowej wobec tego musisz zainwestować?

Nowoczesne dachy zielone - piękne, stylowe i użyteczne

zielony dach
Source: www.flickr.com
O współczesnych dachach zielonych mówi się obecnie coraz więcej, bo spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są w dzisiejszych czasach już taką nowością jak kiedyś, niemniej niemało osób nadal nie wie czym są dachy zielone, oraz także jakie niosą za sobą korzyści.

Projekt domu to jednak sprawa, równie istotne jest jego otoczenie. Jak spowodować, aby było rzeczywiście atrakcyjne

Akcesoria do trampoliny
Author: Richard Leeming
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując się do projektowania wymarzonego domu, na szczęście, coraz większa ilość osób przywiązuje wagę także do otoczenia na zewnątrz. Już w okresie wyboru działki pod upragniony dom patrzy się uważnie na okolicę, w której będzie on położony.

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Piękno i trwałość na długie lata, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, lecz są i tacy, którzy bez własnej, zielonej przestrzeni więdną niczym kwiatek bez wody. Profesjonalne impregnaty do kostki brukowej (do kupienia w wykabruk.pl) pozwolą też naprawić lekko zniszczoną kostkę brukową. W zależności od tworzywa z którego zrobiony jest podjazd można podjąć różne działania.