You are here

architektura

Wybieramy bruk Piękno i trwałość przez długi czas, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Niewątpliwie są osoby, dla których ukochanym miejscem na ziemi jest ich mieszkanie w bloku, lecz są i tacy, którzy bez własnej, zielonej przestrzeni więdną niczym kwiatek bez wody.

Drewniane meble ogrodowe metodą na fantastyczne zaaranżowanie przestrzeni wokół domu

Sauna ogrodowa
Author: PRomoveo-FotoModa
Source: PRomoveo-FotoModa
Ogród to marzenie większości osób mieszkających w bloku. Dlatego jeśli masz to szczęście, iż mieszkasz we własnym domu i możesz cieszyć się pięknym trawnikiem, możesz swobodnie zaaranżować tą przestrzeń, by odpoczynek pod gołym niebem cieszył całą Twoją rodzinę. W jakie elementy architektury ogrodowej w takim razie powinieneś zainwestować?

Projekt domu to jednak sprawa, równie istotne jest jego otoczenie. Jak spowodować, aby było rzeczywiście atrakcyjne

Akcesoria do trampoliny
Author: Richard Leeming
Source: http://www.flickr.com
Biorąc się do projektowania wymarzonego domu, całe szczęście, coraz więcej osób przywiązuje wagę także do otoczenia na zewnątrz. Już w czasie wyboru działki pod upragniony dom zwraca się uwagę na okolicę, w której będzie on usytuowany.

Nowoczesne dachy zielone - piękne, stylowe i użyteczne

zielony dach
Source: www.flickr.com
O współczesnych dachach zielonych mówi się obecnie coraz więcej, bo spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są w dzisiejszych czasach już taką nowością jak kiedyś, niemniej niemało osób nadal nie wie czym są dachy zielone, oraz także jakie niosą za sobą korzyści.

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Piękno i trwałość na długie lata, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich m3, lecz są i tacy, którzy bez własnej, zielonej przestrzeni więdną niczym kwiatek bez wody. Profesjonalne impregnaty do kostki brukowej (do kupienia w wykabruk.pl) pozwolą też naprawić lekko zniszczoną kostkę brukową. W zależności od tworzywa z którego zrobiony jest podjazd można podjąć różne działania.