You are here

zabawa

Piramidy linowe i siatki wspinaczkowe na placu zabaw dla dzieci

plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Ruch to zdrowie, to nie powinno podlegać wątpliwości. Trening i ruch konieczny jest dla najmłodszych, jak i dla najstarszych. Dla dzieci, bo rozwijają mięśnie i koordynację ruchową, dla starszych, ponieważ utrzymuje formę i dłuższą sprawność na lata. Zresztą, w każdym momencie naszego życia trzeba mieć to na uwadze. Wiadomo, że czasami są takie lata, że starcza sił tylko na gospodarstwo domowe i pracę, lecz powinniśmy spróbować znaleźć choć trochę czasu na aktywność fizyczną.

Wolny czas w ogrodzie w zależności od wieku dziecka

dzieci w ogrodzie
Source: Materiały Hobbart.org
Najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa częstokroć wiążą się z zabawą w przydomowym ogrodzie. Zobacz, co pociechy interesuje w ogródku w zależności od ich wieku.

Radosna zabawa koło domu, czyli w jaki sposób zadbać o wolne chwile swojego malucha?

Trampolina dla dzieci
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dzieciństwo kojarzy nam się przede wszystkim z beztroską i wspaniałą zabawą. Do teraz pamiętamy, długie popołudnia spędzone poza domem. Chcemy, by nasze maluchy również miały wiele szczęśliwych wspomnień. Wystarczy, że odpowiednio wyposażymy nasz przydomowy ogród.

Ciekawe wyposażenie ogrodu

Ogród w lipcu
Author: ricoeurian
Source: www.flickr.com
Jeżeli ktoś zabiera się akurat za urządzanie swojego własnego ogrodu to obowiązkowo powinien zdawać sobie sprawę z tego, że musi to być miejsce gdzie będziemy mogli po prostu atrakcyjnie wykorzystywać swój wolny czas. Dlatego też właśnie powodu musimy zatroszczyć się o dobre jego wyposażenie, które zagwarantuje nam naprawdę wiele zabawy – na szczęście jednak owe rzeczy cechują się aktualnie ogromnym zróżnicowaniem, przez co dosłownie zawsze będziemy mogli znaleźć wśród nich coś ciekawego.

Czemu należy przebywać na łonie przyrody

natura
Author: WyspaSkarbow.pl
Source: WyspaSkarbow.pl
Jesteś mieszczuchem jednak coś ciągnie Cię na wieś. Jednak musisz tu zostać, gdyż masz tu blisko do pracy, a nawet jeśli byś chciał wynieść się koniecznie byś musiał sprzedać swoje mieszkanie albo wziąć kredyt, czyli bardzo dużo formalności, a ponadto nowość w życiu. Nie chcesz tego, ale weekendy lubisz spędzać za miastem, by podziwiać dzikość przyrody i zbawiennym spokojem. Uwielbiasz przeglądać atlas łąk i lasów. Robisz to najczęściej w godzinach pracy, wtedy, gdy masz chwilę wolnego, to pozwala ci na zdystansowanie się chociaż na moment od spraw codziennego dnia, od miejskiego zgiełku, to przenosi cię na łono natury, gdzie spędzasz każdy weekend. Przeglądają inny poradnik o motylach, owadach i pająkach chciałbyś pomyśleć nawet o ich hodowli, ale po chwili porzucasz tę odważną myśl.