You are here

obroże elektryczne

Należy wychować swojego psiaka

Author: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Kiedy posiadasz małego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, z pewnością powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś płotu. Jeżeli masz niewielkiego pieska dla przykładu w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wtedy koniecznie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Troszcz się o bezpieczeństwo swojego psa

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Jak tego dokonać? Pamiętając, że wybór rasy nie odgrywa tak znacznej roli, jak to, jakie miejsce znajdzie pies w domowym stadzie. Mały york żyjący w przekonaniu, że to on jest najważniejszy wśród domowników, potrafi dobitniej zademonstrować niż mający podobne zdanie bulterier. W związku z powyższym już w pierwszym dniu pobytu psa, szczeniaka postawmy mu granice, ponieważ pies szczęśliwy to pies dobrze wychowany.

Która rasa najlepsza do strzeżenia domu?

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Na początek zła wiadomość dla zakochanych w fascynująco niebieskich oczach husky. Uwielbienie tej rasy do biegania sprawia, iż pies ten musi mieć teren odpowiednio ogrodzony, a na spacerach nie wolno puszczać go wolno, bez smyczy, albowiem więcej go nie zobaczymy. Poza tym husky jest bardzo miły dla obcych, toteż na stróża zupełnie się nie nadaje.