You are here

lasy

Jakie roślinki były w przeszłości sadzone w donicach oraz do czego one służyły?

BMW 323i E30 JPS
Author: jeremyg3030
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że Amazonia to tak zwane zielone płuca Ziemi. Obecne tam dżungle wytwarzają tlen, który jest tak cennym dla wszelkich ludzi pierwiastkiem. A czy pamiętasz, że niektóre zwykłe pozornie rosnące w doniczkach kwiaty również potrafią wytwarzać wymieniony tlen?

Jakiego rodzaju meble do ogrodu warto wybrać? Na co zwrócić uwagę, co jest naprawdę istotne?

Ogród
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Rattan to określenie palm pnących z gatunku arekowatych. Znajdują się one w tropikalnych lasach Azji Południowo-Wschodniej. Przypominający określeniem do rattanu, technorattan to tymczasem typ syntetycznej żywicy.

Pieniny to idealne miejsce na wakacje. Odnajdziesz tu wiele atrakcji i odpoczniesz od miejskiego gwaru

Pieniny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nad Dunajcem nie brakuje miejsc ciekawych pod kątem kulturowym, a z wartościowymi zabytkami można się tu zetknąć prawie na każdym kroku. W dolinie tej potężnej rzeki największą uwagę przyciąga jednakże przyroda.

Projekt domu to jednak sprawa, równie istotne jest jego otoczenie. Jak spowodować, aby było rzeczywiście atrakcyjne

Akcesoria do trampoliny
Author: Richard Leeming
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując się do projektowania wymarzonego domu, na szczęście, coraz większa ilość osób przywiązuje wagę także do otoczenia na zewnątrz. Już w okresie wyboru działki pod upragniony dom patrzy się uważnie na okolicę, w której będzie on położony.

Najkorzystniejsze opcje związane z utylizacją odpadów

Odpady
Source: www.utylinia.pl
Co roku ludzie wytwarzają miliony ton śmieci i odpadów, które zanieczyszczają naszą planetę. Mała część ma świadomość tego, jak ogromna ilość odpadów jest wytwarzana codziennie. Butelki z plastiku, najróżniejsze pudełka, opakowania i kartony a także zepsuta i nieświeża żywność - wszystko to w ogromnej ilości trafia do koszy, a następnie na wysypiska odpadów. Dochodzi do tego bardzo duża ilość nieczystości pochodzących z przemysłu, z małych i dużych zakładów produkcyjnych i usługowych.