You are here

eko

Masz w zamiarach większe sprzątanie w swoim domu? Wybierz ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy lubi porządki. Większość z nas z chęcią poszłaby na spacer albo spędziłaby ten czas z najbliższymi, niż wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednakże czasami chcąc nie chcąc musimy wziąć się w garść, w szczególności gdy zbliża się czas świąteczny albo robiliśmy remont i kurz osiadł praktycznie wszędzie.

Ekologiczny dom – które systemy są warte uwagi i o czym należy pamiętać zanim podejmie się wiążącą decyzję?

panele słoneczne na dachu
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Ekologia posiada obecnie nadzwyczaj ważne znaczenie, jako że środowisko naturalne jest zanieczyszczone. Nie można się wobec tego dziwić, że fachowcy biją na alarm i namawiają do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań, które są bezpieczne dla przyrody.

Odpady już nie będą problemem

gospodarka odpadami wrocław
Author: Scott.Symonds
Source: http://www.flickr.com
Nieistotne, czy posiadamy duże gospodarstwo domowe czy prowadzimy firmę, odpady mogą być naszym zmartwieniem, jeśli nie orientujemy komu je oddać. Dziś owe informacje są łatwo dostępne, starczy wyłącznie po nie wyciągnąć rękę.


Należy zacząć od faktu, iż wszyscy właściciele nieruchomości a także przedsiębiorcy muszą płacić gminie sporego miasta za wywózkę odpadów, jeżeli gmina wzięła na siebie obowiązek zajmowania się odpadami komunalnymi, tak, jak Wrocław.

Dobry hurtownik to połowa sukcesu, jeżeli mamy niewielki punkt handlowy

selfie - środowisko
Author: MEDIA WNET
Source: http://www.flickr.com
Masz mały sklep i nie jesteś zadowolony z poziomu zysków? Może czas zmienić dostawcę?


Czy dana hurtownia słodyczy rzeczywiście proponuje nam dobrą cenę dostawy? Kiedy ostatnio wykonaliśmy rozeznanie w temacie innych hurtowni?

W jaki sposób w prosty sposób zatroszczyć się o środowisko naturalne

Kosze na odpady
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Ekologia jest chyba bardzo modnym przedmiotem we współczesnych środkach masowego przekazu. Wszystko musi być ekologiczne, zaczynając od żywności wytwarzanej na polach certyfikowanych po proekologiczne komórki produkowane z plastików powstałych z odzysku, w tekturowych pudełkach.