You are here

Ciekawostki o zwierzętach

Karmę Brit i zbiornik na żywność na pewno pozyskasz w sklepie zoologicznym www

Sklepy zoologiczne
Source: flickr.com
Twoje przedszkolaki przez cały czas zrzędzą, iż chcą mieć zwierzątka w mieszkaniu? Nie ma w tym nic paradoksalnego, każdy szkrab śni o tym, aby mieć własnego czworonożnego przyjaciela

Jeżeli planujesz w niedalekiej przyszłości zamieścić w swoim domu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i wskazówek na temat regół posiadania zwierząt w domu.

Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew wszelkim nadziejom, utrzymanie kota w mieszkaniu nie jest takie łatwe i jasne. Choć te stworzenia są zazwyczaj przyjaźnie ustosunkowane do swoich panów, lokatorów i całkiem obcego grona, gości – wymagają starannej i stosownej opieki oraz przywilejów. W zależności od tego, czy zwierzak będzie domową rozrywką familijną bez wychodzenia na dwór, czy typowo podwórkowym wędrowcą – posiadanie kota jest związane z kilkoma obowiązkami.

Wszystko co powinieneś dowiedzieć się o tresowaniu Twojego kota

Koty
Gdy myślimy o tym, żeby wziąć do mieszkania jakiegoś zwierzaka najczęściej wybieramy psa lub kota. Kiedy wybieramy kotka to mamy świadomość, że będzie go ciężko wytresować. Zresztą większość osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresowaniem raczej kojarzony jest pies.

Myślistwo – czemu to hobby jest tak bardzo powszechne oraz w jakie akcesoria przede wszystkim trzeba się wyposażyć?

Myśliwstwo
Author: Fyn Kynd
Source: http://www.flickr.com
Człowiek ma naturę myśliwego. W swoich początkach był zmuszony do samodzielnego zdobywania pożywienia, co polegało z reguły na polowaniu na zwierzęta, które mogły zapewnić mięso, a więc cenne źródła białka. Z czasem jednakże rozpoczęła się hodowla zwierząt, co natychmiast wyeliminowało potrzebę polowania.

Jak ważnym jest harmonijne żywienie Twego psa

Jak usunąć sierść z dywanów
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Prawda jest taka, że nie ma jedynego słusznego systemu odżywiania, jaki sprawdzi się u każdego psiaka. Nie inaczej jak u ludzi - jednym sprzyja jedzenie steków, innym dieta wegańska, a jeszcze kolejnym unikanie mleka.

Zdecydowałeś się na kota? Pomyśl o potrzebnym wyposażeniu

książki na półce
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To tylko słowa tekstu dziecięcego wierszyka, jednak jakie prawdziwe. Bo mogliśmy się sami wiele razy przekonać, że koty to prawdziwe łasuchy, zwłaszcza małe kocięta...

Odmieńmy własny ogród

akwarium
Source: flickr.com
Kochamy mieszkać w pięknym otoczeniu, które wyróżnia się od innych i które spowoduje, iż każdy przykłada własną uwagę w naszą stronę. Przez to właśnie zwracamy znacznie więcej wagi do tego, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, jakie rośliny się w nim znajdują, coraz częściej zjawiają się tu różnorakiego rodzaju skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, by odmienić okalający nas krajobraz oraz zmienić chociaż troszkę jego pierwotny wystrój.

Posiadanie kota – w jaki sposób zatroszczyć się o swoje zwierze

pojemnik na karmę dla kota
Author: Alex
Source: http://www.flickr.com
które produkty naprawdę absolutnie warto jest mieć zanim zdecyduje się na podobny krok?


Kot to jedno z kategorycznie najbardziej popularnych zwierząt domowych.

Terrarium dla żółwia - o czym należy pamiętać

żółw
Author: Laura Gilchrist
Source: http://www.flickr.com
Robiąc terrarium dla żółwia, należy pamiętać o paru ważnych rzeczach, jakie zagwarantują naszemu żółwiowi wyborne warunki. Jedną z kluczowych rzeczy jest wyśmienite oświetlenie, natomiast dokładniej punktowe źródło światła. Żółwie chcą zarówno ciemniejszych miejsc, jak i tych jaśniejszych i cieplejszych, w jakich będą mogły się wygrzewać.

Posiadanie zwierząt domowych - co musimy kupić

kot na podłodze
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Zaskakująco wiele rodzin posiada zwierzątko w swoim gospodarstwie domowym. Najczęściej jest to rzecz jasna czworonożny przyjaciel człowieka, czyli pies lub dający mnóstwo radości kot. Niewątpliwie, trzeba pamiętać o tym, iż posiadanie zwierzęcia w domu wymaga sporej ilości poświęceń. Należy ponadto zauważyć fakt, że wiąże się to z dużymi kosztami, w zależności od tego, jakie konkretnie zwierzę posiadamy. Okazuje się, że pokarm oraz zróżnicowane akcesoria związane ze zwierzątkami domowymi kosztują|Coraz więcej gospodarstw domowych posiada w domu jakieś zwierzę.

Konieczne rzeczy dla zwierzęcia

Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Gdy posiadamy psa, to musimy mieć świadomość, że bez kilku akcesoriów na pewno się nie uda się żyć na odpowiednim poziomie. W szczególności, gdy pies jest szczeniakiem. Musimy wtedy zakupić całą wyprawkę i nie chodzi tu tylko o posłanie i miski.

Co zrobić, aby nasi koci przyjaciele cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Author: Solo Femme
Source: Solo Femme
Towarzyszą człowiekowi od wieków. Te królewskie zwierzęta obdarzono szczególnymi względami już w starożytnym Egipcie, wierząc, że posiadają boska moc.

Akwarystyka, akwarium filtry

akwarium-1
W Polsce wiele rodziców decyduje się na kupno dzieciom rybki. Kupują im wtedy również kulę i karmę i wręczają dziecku taki prezent z pewną odpowiedzialnością. A bardzo często dzieje się również tak, że w domach, na przykład w salonach, są wielkie akwaria, które są pełne małych rybek i różnych ciekawych elementów, które można kupić w sklepie z produktami akwarystycznymi.

Godne zainteresowania preparaty dla kotów dostępne w sklepach elektronicznych

Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie muszą narzekać na brak pokarmów o jak najwyższej jakości, które byłyby doskonałe dla ich czworonogów. W optymalnie zaopatrzonych sklepach zoologicznych mają szansę odnaleźć sporo ciekawych produktów, w tym także specyfiki do walki z pchłami.

W jaki sposób zapewnić odpowiednie życie naszemu psu?

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas niesłychanie dobrze wie, że posiadanie zwierząt jest bez wątpienia nadzwyczaj duża przyjemnością ale również wielokrotnie obowiązek. Praktyka pokazuje nam, że wielokrotnie decydujemy się na posiadanie zwierząt, niemniej pomimo tego nie zawsze jesteśmy świadomi ogromu obowiązków, które obligatoryjnie będziemy w stanie wypełnić, aby zapewnić sobie dobry rozwój naszych zwierzaków.

Pages