You are here

Ciekawostki o zwierzętach

Jak dbać o dobre zdrowie swojego zwierzątka?

kot
Author: Benjamin Watson
Source: http://www.flickr.com
Nasze zwierzęta tak jak ludzie potrzebują prawidłowej pielęgnacji, żywienia i preparatów, jakie pomogą im żyć zdrowo i długo. Troszczymy się o naszych zwierzęcych przyjaciół, gwarantując im bezpieczeństwo. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę, by nasz pupil czuł się szczęśliwy?

Co zrobić, aby nasi koci przyjaciele cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Author: Solo Femme
Source: Solo Femme
Towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Te arystokratyczne zwierzęta czczono już w starożytnym Egipcie, wierząc, że są ucieleśnieniem bogów.

Orijen jest najlepszą karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie do domu zwierzęcia to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie same przyjemności, ale również i obowiązki, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy zastanowić się kilka razy nim postanowimy zaprosić kolejnego lokatora do domu.

Wybór najwyższej obroży dla psa przed pójściem na spacer

biblioteka miejska
Author: jef1947
Source: http://www.flickr.com
Weterynarze podkreślają, że należy systematycznie wychodzić z psem na spacer. Też właściciele psów warto zdają sobie sprawę z tego, iż muszą systematycznie wyprowadzać swoje psy na spacer. Jednakże wyprowadzanie psów na spacer, zwłaszcza w mieście, zdoła sprawiać niektóre trudności.


Trzeba bowiem pamiętać o takim, iż należy sprzątać po swym psie wszelakie pozostawione przez niego nieczystości, a poza powyższym uważać na to, by pies nie był za głośny.

Witaminy dla psa powinny być właściwie dobrane

kot
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy jakiegoś zwierzaka, pragniemy aby dostawał wszystko co wartościowe, bo tylko wówczas będziemy mieli pewność, że rozwija się on prawidłowo oraz jest w dobrym zdrowiu.

Przygarnąłeś kota? Pomyśl o niezbędnym sprzęcie

kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To tylko słowa wierszyka dla dzieci, ale jakże prawdziwe. Bo mogliśmy się sami wiele razy przekonać, że koty to prawdziwe łasuchy, szczególnie małe kocięta... Dlatego warto pamiętać, iż porcja jakościowo dobrej karmy dla kociąt zadowoli naszego pupila na długi czas.

Jeżeli planujesz w niedalekiej przyszłości zamieścić w swoim domu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i wskazówek na temat regół posiadania zwierząt w domu.

Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew różnym przeświadczeniom, posiadanie kota w domu nie jest takie łatwe i naturalne. Chociaż te zwierzęta są zazwyczaj przyjaźnie nastawione do swoich właścicieli, lokatorów i zupełnie nieznanego grona, gości – potrzebują starannej i odpowiedniej troski oraz standardów. W zależności od tego, czy zwierzak będzie mieszkaniową rozrywką rodzinną bez wyprowadzania na zewnątrz, czy tylko podwórkowym rozrabiaką – posiadanie kota wiąże się z pewnymi zobowiązaniami.

Odmieńmy własny ogród

akwarium
Source: flickr.com
Kochamy przebywać w wspaniałym otoczeniu, które wyróżnia się od kolejnych i które sprawia, że każdy przykłada swoją uwagę w naszą stronę. Dlatego właśnie zwracamy coraz więcej wagi do tego, w jaki sposób przedstawia się nasz ogród, jakie rośliny się tutaj pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tutaj przeróżnego rodzaju skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby odmienić otaczający nas krajobraz i zmienić chociaż troszkę jego pierwotny wygląd.

Bardzo duża liczba towarów które zakupujemy każdego dnia pochodzi z Chin

towar z chin
Author: Josh Howley
Source: http://www.flickr.com
Nasze społeczeństwo bardzo ochoczo sięga po te produkty i rzeczywistość wygląda tak, że produkty z Chin to bardzo duży wybór produktów bardzo różnej kategorii.

W jaki sposób zapewnić odpowiednie życie naszemu psu?

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ogromnie dobrze wie, że posiadanie zwierząt jest bez wątpienia niezwykle duża przyjemnością ale również w wielu przypadkach obowiązek. Praktyka pokazuje nam, że niejednokrotnie decydujemy się na posiadanie zwierząt, niemniej jednak nie zawsze jesteśmy świadomi ogromu obowiązków, które koniecznie będziemy w stanie wypełnić, aby zapewnić sobie dobry rozwój naszych zwierzaków.

Jak ważnym jest harmonijne żywienie Twego psa

Jak usunąć sierść z dywanów
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Rzeczywistość jest taka, że nie ma jedynego akuratnego systemu żywienia, jaki sprawdzi się u każdego psa. Podobnie jak u ludzi - jednym sprzyja wcinanie kotletów, innym wegetariańska dieta, a jeszcze innym stronienie od mleka.

Terrarium dla żółwia - o czym należy pamiętać

żółw
Author: Laura Gilchrist
Source: http://www.flickr.com
Robiąc terrarium dla żółwia, należy pamiętać o paru ważnych rzeczach, jakie zagwarantują naszemu żółwiowi odpowiednie warunki. Jedną z ważkich rzeczy jest wyborne oświetlenie, natomiast konkretniej punktowe źródło światła. Żółwie pragną zarówno ciemniejszych miejsc, jak także tych jaśniejszych oraz cieplejszych, w jakich będą zdołały się wygrzewać.

Czworonogi pod ochroną – szczególne propozycje firmy dostępne na wyciągnięcie ręki

Pies ze smyczą
Author: marneejill
Source: http://www.flickr.com
Klienci, jacy są właścicielami psów, ciągle poszukują odpowiednich dla swoich pupili akcesoriów. Wskazane jest zwrócić uwagę na ciekawy asortyment producenta, z jakim już aktualnie wychodzi do swoich osób zamawiających.

Każdy, kto posiada stadninę, chce, aby jego konie były zdrowe oraz piękne - dlatego karmi je najlepszymi dostępnymi paszami wraz z otrębami

Szelki
Author: Isa Costa
Stadnina wydaje się być najlepszym miejscem dla miłośników koni. Zazwyczaj właściciele mają więcej aniżeli kilka okazów. Każdy koń musi mieć własny boks i właściwą dawkę paszy.

Problemy z wilgocią w miejscu zamieszkania

wilgoć
Zjawisko wilgoci jest ciągle dość często występujące, pomimo dużej popularności nowego typu technologii w budownictwie. Dotyka zwykle budowli starych, bowiem to one są szczególnie narażone na zawilgocenie.

Pages